Alytus - jiems Po***

2010.10.15 Alchemikas
  • 278
48
Alytus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5138    
Tiesiogine prasme jiems px :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
#46 iš kur tokios žinios? ar tiesiog neturi prie ko prikibt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5180    
#40 Kad kiek žinau, tos kavinės direktorius turi dukrą, o ne sūnų..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5406    
#44 Alytiskiai, o ne alytieciai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Phhh.... :D neaišku ar čia alitiečiai :D pro viešbučio langus išlipe lankytojai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Nera cia jokio photoshopo, nusileiskit ant zemes :P O Alytus kaip visada nuostabus :))) Myliu sita miesta. Visi balsuojam sestadieni choro karuose uz Alytu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
#35 ne prieš dešimt, bet prieš du ar tris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
#40, ahujenai varai, gal dar turi kuo 'pasigirt'?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
san dusk gerai kox dar cia tau photo shopas cia tikra cia sugalvotas toks bairis ir neneklausk iskur zinau nes mano tevukas tos kavines 3,5 direektorius tai.....
Nuotraukos nėra
Wiki 5729    
#38 :D
San 5734    
photoshopas

:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Alytui jau visiems po*ui ant valdžios. bet vistiek keista kad nepamačiau nei vieno komentaro panašaus į "FAKE" ar "Photoshop'as".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Alyti visi tkie d*****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Oi kokia sena nuotrauka pries gerus 10 meteliu daryta :D
Nuotraukos nėra
Kauniete 5734    
Achuiel ;D
gretagreat28 5734    
Zjbs jiems :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
#29- nu ir kas kad stogas atspindi? Deginasi tai zmones o ne stogai asile
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
o taip jiiiems px ;D
Cinema 5735    
Tikrai jiems poh**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
siaip tai baltas stogas atspindi saules sviesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#27 :D
#26 atsipeikek nei tu ten buvai nei ka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#26 Lapai nukrite tam vasara :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
as buwau kj sitie deginosi sia vasara ir sake kad jie kazkokie uzsienieciai ir sugalwojo tokia nesam padaryt mentaj juos supakavo:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
as is alytaus man px ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
Kokie 5 laipsniai temperaturos bet px svarbiause sviecia saule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
Savas miestas ;]]
Nuotraukos nėra
sprix 5735    
Pasiilgau lietutvos :P užsienį tokių dalykų nematau ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
Mldc bichai ;D #5 o tu baik su tais ps, uzpisai jau ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
ogo, asdas - joa, man irgi zinomi ir net labai gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Mldc ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
tik alytiskiai taip gali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
zinomi asmenys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Alytus rules! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
geras! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Ant mamytės darbo stogo, viršūnė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
O Alytus zjbs :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
as irgi uz Alytu;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
anie b**y lenky yr ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Sitai foto gal 3-4 metai ir jokio ps nera. We're still alive !
kasiakas 5886    
#5 ble cj tau jau visas gyvenimas ps cj... eina miestu (jei taip nutinka) ziuri avarija, o mama ziurek koks geras ps darbas....atsigauk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
ne ps cia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
kdl butinai visur ps? ;D gal ir istikruju buvo ;D
svajus 5911    
Gerai padirbeta su ps
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
;D
chzarija 5911    
wow isradingi gi
Sania 5912    
Sania 5912    
Geras :D
Grįžti į viršų