Amerika - Nuostabi šalis

2011.02.08 Jinzo
  • 175
21
kanape,faras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
Tokia ten jau ir nuostabj,nju ir kaskad kanapes,bet jei ir teroro aktu buvo,tj nlb tj nuostabu,bent jau lietuvoje biski saugiau gyventj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
#13 ir sudaužė bananais ir išprievartavo
NandP 5613    
Kanapė, pas mane kieme irgi buvo užaugusi, turbūt netoli kas nors augino :), o šeip kai rūkai žolę su mentu tai tavęs jis ir nebaus XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#13 rofl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
patikek manim ten kanape ;) o siaip be rysio , kur tas nuostabumas tos salies jei ta kanape israuta ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
ne kanapes ten
Teenagor 5618    
kokia to faro veido išraiška :P
Teenagor 5618    
kokia to faro veido išraiška dar :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
ir po to išsivežė ją į nuovadą...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
cia tas pats juodukas is anos demo;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Lukasas, man atrodo cia tas pats :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Cia geras, man kanapes visada patiko :)
Deimut 5618    
Baisi boba.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Toki augaleli dbr sunaikins, o tik ka pradejo aukti :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
KKKKKKKAAAAANNNNNAAAAAPPPPPPE
Leezash 5618    
#4 Taikliai :D
Lukasas 5618    
čia ne tas pats juočkis,kur "reikės mamai parodyt" demo?:D
DimkaVIP 5618    
Amerika nuostabi šalis - storu bobų, narkomanų ir burgerių šalis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Awesome! :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
kad Lietuvos mentai taip darytu :D
Dywa 5656    
dėl to ir temyliu;D
Grįžti į viršų