Tokia ten jau ir nuostabj,nju ir kaskad kanapes,bet jei ir teroro aktu buvo,tj nlb tj nuostabu,bent jau lietuvoje biski saugiau gyventj.
Amerika - Nuostabi šalis
Anonimas
5399
Anonimas
5491
#13 ir sudaužė bananais ir išprievartavo
NandP
5614
Kanapė, pas mane kieme irgi buvo užaugusi, turbūt netoli kas nors augino :), o šeip kai rūkai žolę su mentu tai tavęs jis ir nebaus XD
Anonimas
5618
#13 rofl :D
Anonimas
5619
patikek manim ten kanape ;) o siaip be rysio , kur tas nuostabumas tos salies jei ta kanape israuta ?
Anonimas
5619
ne kanapes ten
Teenagor
5619
kokia to faro veido išraiška :P
Teenagor
5619
kokia to faro veido išraiška dar :D
Anonimas
5619
ir po to išsivežė ją į nuovadą...
Anonimas
5619
cia tas pats juodukas is anos demo;D
Anonimas
5619
Lukasas, man atrodo cia tas pats :D
Anonimas
5619
Cia geras, man kanapes visada patiko :)
Deimut
5619
Baisi boba.
Anonimas
5619
Toki augaleli dbr sunaikins, o tik ka pradejo aukti :(
Anonimas
5619
KKKKKKKAAAAANNNNNAAAAAPPPPPPE
Leezash
5619
#4 Taikliai :D
Lukasas
5619
čia ne tas pats juočkis,kur "reikės mamai parodyt" demo?:D
DimkaVIP
5619
Amerika nuostabi šalis - storu bobų, narkomanų ir burgerių šalis :)
Anonimas
5619
Awesome! :p
Anonimas
5657
kad Lietuvos mentai taip darytu :D
Dywa
5657
dėl to ir temyliu;D
|

