Amerika - Nuostabi šalis

2011.02.08 Jinzo
  • 175
21
kanape,faras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
Tokia ten jau ir nuostabj,nju ir kaskad kanapes,bet jei ir teroro aktu buvo,tj nlb tj nuostabu,bent jau lietuvoje biski saugiau gyventj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
#13 ir sudaužė bananais ir išprievartavo
NandP 5614    
Kanapė, pas mane kieme irgi buvo užaugusi, turbūt netoli kas nors augino :), o šeip kai rūkai žolę su mentu tai tavęs jis ir nebaus XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
#13 rofl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
patikek manim ten kanape ;) o siaip be rysio , kur tas nuostabumas tos salies jei ta kanape israuta ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
ne kanapes ten
Teenagor 5619    
kokia to faro veido išraiška :P
Teenagor 5619    
kokia to faro veido išraiška dar :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
ir po to išsivežė ją į nuovadą...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
cia tas pats juodukas is anos demo;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Lukasas, man atrodo cia tas pats :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Cia geras, man kanapes visada patiko :)
Deimut 5619    
Baisi boba.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Toki augaleli dbr sunaikins, o tik ka pradejo aukti :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
KKKKKKKAAAAANNNNNAAAAAPPPPPPE
Leezash 5619    
#4 Taikliai :D
Lukasas 5619    
čia ne tas pats juočkis,kur "reikės mamai parodyt" demo?:D
DimkaVIP 5619    
Amerika nuostabi šalis - storu bobų, narkomanų ir burgerių šalis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Awesome! :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
kad Lietuvos mentai taip darytu :D
Dywa 5657    
dėl to ir temyliu;D
Grįžti į viršų