Dasa: Sakai bobos ar ne? Pasakyk tai VDV desantui
AMERIKA vs. RUSIJA
Anonimas
3499
domiter
5293
Russia Win
Wonderas
5514
Anonimas
5515
RUSSIA FTW!!!
Anonimas
5515
Kad jus žinotumet kiek ta boba sveria!
Anonimas
5518
13# Pilnai pritariu :D
Anonimas
5518
Kad jūs žinotumėt kiek tas rąstas kairėje sveria...
Anonimas
5518
geriau jau boba be kiausu...
Anonimas
5518
geriau jau boba su kiaušais nei senis be jų ;D
Anonimas
5519
Tj aisku ten vyrai bobos, o rusijoj bobos tikri vyrai :D
puukis4
5519
opa
Teenagor
5520
Russian wins.
Anonimas
5520
amerika SUCK BIG RUSSIA DICK!!!
Anonimas
5520
Boba su kiaušiais. :D
Vilius_4_eminem
5520
#5 Ir gerai, kad nupisinėja, nes aš nemačiau daug ir galbūt daug kas nematė...
Anonimas
5520
#4 Žiūriu kariuomenė paveikė lietuvių kalbą
Anonimas
5520
#Like
Anonimas
5521
pas babulka chatoj kelio ženklas mėtos :D
Anonimas
5521
kiekvienas medis skirtingas,ir skirtingai sveria :)
Anonimas
5521
#2 XD stumikas
Anonimas
5521
viska is Funnyjunk nupisineja..
Anonimas
5521
o kariuomenei buvai :)? ten specaliai uzduotys duoda kad sunkiau butu daryt padarysi atsispaudymus tada pasakis iskelkit rankas pasisemt is kosmoso energijos :D o kaip iskelsi ir palaikisi 5-10min pajusi kad jau semt energijos negali :D
Anonimas
5521
:D
Anonimas
5521
grindis sluot be ranku ir sunkiau, bet ar sluoji?
Anonimas
5521
amerikieciam sunkiau :)taip rankas iskelus pamegink ka ilgai palaikyt :)
|

