Dasa: Sakai bobos ar ne? Pasakyk tai VDV desantui
AMERIKA vs. RUSIJA
Anonimas
3494
domiter
5288
Russia Win
Wonderas
5510
Anonimas
5510
RUSSIA FTW!!!
Anonimas
5511
Kad jus žinotumet kiek ta boba sveria!
Anonimas
5513
13# Pilnai pritariu :D
Anonimas
5514
Kad jūs žinotumėt kiek tas rąstas kairėje sveria...
Anonimas
5514
geriau jau boba be kiausu...
Anonimas
5514
geriau jau boba su kiaušais nei senis be jų ;D
Anonimas
5514
Tj aisku ten vyrai bobos, o rusijoj bobos tikri vyrai :D
puukis4
5515
opa
Teenagor
5515
Russian wins.
Anonimas
5516
amerika SUCK BIG RUSSIA DICK!!!
Anonimas
5516
Boba su kiaušiais. :D
Vilius_4_eminem
5516
#5 Ir gerai, kad nupisinėja, nes aš nemačiau daug ir galbūt daug kas nematė...
Anonimas
5516
#4 Žiūriu kariuomenė paveikė lietuvių kalbą
Anonimas
5516
#Like
Anonimas
5516
pas babulka chatoj kelio ženklas mėtos :D
Anonimas
5516
kiekvienas medis skirtingas,ir skirtingai sveria :)
Anonimas
5516
#2 XD stumikas
Anonimas
5516
viska is Funnyjunk nupisineja..
Anonimas
5516
o kariuomenei buvai :)? ten specaliai uzduotys duoda kad sunkiau butu daryt padarysi atsispaudymus tada pasakis iskelkit rankas pasisemt is kosmoso energijos :D o kaip iskelsi ir palaikisi 5-10min pajusi kad jau semt energijos negali :D
Anonimas
5516
:D
Anonimas
5516
grindis sluot be ranku ir sunkiau, bet ar sluoji?
Anonimas
5516
amerikieciam sunkiau :)taip rankas iskelus pamegink ka ilgai palaikyt :)
|

