kas cia nesuprantu;;;
Amžius - Išmoko į dalykus pažvelgti nauju kampu
Anonimas
5195
Anonimas
5663
db paaugliam rupi taspats kaip sitam paweikslely tewui :D papai ir ikist sawo nedabrendusy daikciuka zemiau:D
ninadalala32
5700
kas galvoi tas burnoj.
Anonimas
5700
vidurinis galvoja kaip su keliais draugeliai ja viena paimt ;]
Anonimas
5700
#16 ;D +1
zero9
5701
bux.to/?r=zero9a dirbk internetu
Anonimas
5702
Sitas geras!!! :))))*
Spameris
5702
Tas vidurinis tai čystas gėjus.
Anonimas
5702
Jo... :)))
Anonimas
5702
pagal viska turetu but kad visi ziuri i viena vieta ;D
Anonimas
5702
turėtų bųt, kad paauglys žiūri į tai į ką žiūri vyras, o vyras žiūri į profesiją.
Anonimas
5702
PAPAI!!!!!!!!!
Anonimas
5702
tai kad tas antras siais laikais netik papu bet ir kas zemiau noretu labiau nei grotuvo...
Rocknroll
5702
:D
wallasin
5703
:D
Ohh_Nooo
5703
#6 :D pavarei :D
Ex02r
5703
Viva papai forever
anonimas
5703
#5 apie dvirati?
Anonimas
5703
jie visi tris apie tai galvoja
gretagreat28
5703
Nevisai taip.. :?
micalota
5703
kad man atrodo tas virenis sunus galvoja ka ir tevas.....
Anonimas
5703
vaikai ne žmonės?
Anonimas
5703
Kad man atrodo paaugliai dabar galvoja tai, ką tas žmogus. :)
|

