Anglų inteligentu netampama - juo gimstama.

2010.07.28 zilwis777
  • 137
21
anglu, inteligentu, netampama, juo, gimstama







Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
lol., rooža +10
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Kokia veido israiska xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
;D Mielai taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Žvilgsniukų žvigsniukas. sUperiškai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Graudu del jos
briedis01 5789    
dama :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Cool :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Koks zviilgsnis rar.! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Žvilgsnis tai topas, užskaitau.! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#8 Jugi ji istiesus ta pirsteli, paziurek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Yeah. Kietai ;D
Spyrijus 5813    
#2 Ir čia visai ne dėl arbatos. :) Anglų inteligentai turi įprotį laikydami puoduką ištiesti mažąjį pirštelį. :D Šitoj demo man atrodo sulenkti pirštelio neleidžia laikomas žaislas, bet išraiškai tai vistiek auksinė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
daune
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
she is looking straight trough your soul
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Ha, žudantis žvilgsnis, pralinksmino :D ... verta susimastyti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
koooooks zvilgsnis... :D :D :D
cucu 5813    
#1 nesimato? :D
zilwis777 5813    
Prie to ,kad anglu inteligentai turi tradicija gerti arbatele. :)(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
prie ko paveiksliukas ?
Grįžti į viršų