Anoreksija

2010.11.25 really
  • 363
14
Anoreksija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Viskas čia gerai pavaizduota.
Kai anorekcija sergi : Atrodo , kad esi storas nors esi vieni kaulai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Teisingai pavaizduota
bagyra666 5690    
: DDDDDDDDDDDDD
bagyra666 5690    
moteru tiesiog toks regejimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
#7 pritariu
geera 5691    
gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
#7 +1 - legalize it.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Rukykit ganja ir dings anoreksijos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Pamaitinkit ta obuoli kasnors :))
povilasq 5693    
jeigu nesuprantat kodėl patvirtino, vadinas jums nėra prasmės čia lankytis
gretagreat28 5694    
Paveikslėlis atspindi antraste, good :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
nesuprantu, kodėl tokias patvirtina..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Siaip demo tai gera, tik ne anoreksijai, o toms, kurios budamos normalaus sudejimo nori numesti kelis kg... Nu esme tame, kad degalima demotyvuoti susirgti sia liga... zmogus arba suserga arba ne, ir jam jau jokie tokie dalykai nepades, reikia psichologo pagalbos, medikamentinio gydymo... bet foto tai lb gera... nes tos kudos ir storos mergaites atsibodo...
simute 5694    
ir kaip tokias demotyvacijas dar patvirtina..jomajo.. :D
Grįžti į viršų