ech barakas... =)
Antidepresantai.
Anonimas
5569
Rokelisc
5600
jai isgere 1 tai tomet jau reikia i kapines varyt aplankyti :D
NandP
5609
Dėja jo draugai irgi buvo stresuoti ir per vakrą liko ti antidepresantų pakuotės :)
Anonimas
5619
#5 gal geriau tiktu spintelei, o ne saldytuve. :D
Anonimas
5623
gaila pas mane jie ilgai neužsibūna :D
Anonimas
5638
mhm....tokie neblogi antidepresantai:)
Anonimas
5640
šaldytuve čipsų? :D
Vai2kas
5640
puikus antidepresantai.;D
Anonimas
5641
kiekvieno vyro svajone..o kitam saldytuve galetu but dar cipsu prigrusta:):)
Anonimas
5642
demotivuoja kad ir kox mazas saldituvas bebutu bet galima sutalpinti y jy 90buteliu alaus :D
Anonimas
5642
#2 demotyvuoja netureti tokio saldytuvo pilno alaus
Anonimas
5642
ir ką čia demotyvuoja? ;o
Anonimas
5643
Snaiges saldytuvai nemirtingi :)))
|

