Antievoliucija - Kurioj pakopoj esi tu?

2011.04.01 Egliush
  • 162
43
Antievoliucija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5176    
Kolkas dar nei vienoi nesu iš šiu degradu stadijoi :D manau gal pirmos stadijos pilnai pakaks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
mIRC yra geruma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
pzzzzzzz,dar pamenu kai varinedavau MIRC:D ziauru:)) faini laikiukai buvo
fff 5457    
Draugas.lt

Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Mirc FTW
Influence 5560    
Sakyciau cia ne pagal jusu degradavimo lygi, o pagal amziu nuo ko viskas prasidejo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
Skype
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
Sakyciau one paskutin epakopa turetu buti...
Carol 5564    
One.lt valdoo :D. Ko stumiat, jei ten blemba mergos kažkokios savo photo deda durna, ne visi kalti. Fc dbr sucks. Daug lengviau naudotis one.lt ir forumai yra. :) Visi tik stumia, o patys irgi turėjote, ar net dbr turite.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Facebook žemiau už One? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Manau, paskutinius 2 reiketu sukeist vietom :D dauguma feisbukieciu normalesni uz one oranzines duckface mergaites :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Dar vis pirmoj :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Ne vienoj thank god
Nuotraukos nėra
nuami 5564    
va cia tai tiesa :D
prodigy 5564    
net pirmo nedaejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
naparikesit trb bet nesinaudoju ir niekada nesinaudojau ne viena is siu programu, tai ge bent cia nepralosiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
#17 pritariu belekaip.
mano nuomone tj fb turėtų būt aukščiau už visokias one ir pažintys,ten išvis yra paskutinis šūdų šūdas,aš asmeniškai nkd nesu buvus tuose dūchų saituose.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
as pirmoi pakopoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
tumblr
kebabinis 5564    
Galiu pasididžiuot, kad esu pirmoje pakopoje. Socialiniais tinklais nesinaudojant pagal paskirtį (kaip ir yra~90% vartotojų), žmogus palaipsniui degraduoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
irc!
MindziuX 5564    
Jau tik nereikia, ne visi tokie degradai. Autorius greičiausiai iš savo patirties pavarė. FB tikrai geriau už one, ten bent litų už kiekvieną veiksmą neima.
anonimas 5565    
mano manymu fb geriau uz one.lt, pazintys.lt ir mirc. bent jau as taip manau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
deja tik 1 nekenciu soc tinklu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
visi penki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
1 ir 4!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Blemba koks brudas. Tie kurie buvo onej yra degradai, kas pazintyse dar labiau. Niekada nesinaudojau tais pydaru saitais, tik dbr i facebook 5min per diena ilendu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
demotyvatorius tikrai yra ONE vartotojas, nes one laiko geresniu uz facebook. yes. i am captain obvious probably...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
true true...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
IRC
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
sudus kuria...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
manau kad one turetu but paskutinis, nors visi dabar is aukstesniu i zemesni kraunas - i fb
Nuotraukos nėra
Abelardo 5565    
dabar visi jobani COUNTERISTAI pasisidziuodami kad yra "auksciau" uz visas ones ir fb deda xD ar bent :)))
Spunkyz 5565    
neturiu onikės, fb, pažinčių, mirce irgi nesedėdavau.:)
1
Nuotraukos nėra
metilis 5565    
1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
siaip one.lt lt paskutinei vietoj turetu sedet o facebook'as truputi auksciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
lol degradai jus . AS PIRMAS TAS!!! NORMALUS ZMOGUS BLT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
mIRC best
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
2 ir 4 MUAHHAHAHAHAHAH
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
cia ciuju isvis skirta tiem, kas poros per intika ieskos, bent jau raip pagal viska atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
manau one.lt su pažintim galima sukeisti vietom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#wtc :D
Nuotraukos nėra
as33 5567    
mIRC da best!!!
Grįžti į viršų