Anūkas balsuos už LSDP. - Būtą teks palikti katinui.

2012.10.08 bujojus
  • 28
10
Anūkas balsuos už LSDP.







monikuliukas 5000    
he he;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5004    
Butas rasomas su u trumpaja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5004    
Balsuokit uz Kubiliu,
Jis turi plaukus tik ant kiausiniu.
Nuotraukos nėra
mantimoto 5005    
:D
Geras_Iksas 5005    
BALSUOT EIKIT. TIK BALSUOKIT UZ CHUCK NORRIS JI ATSKIRAI IRASYDAMI. taip bent balsavimo bilieta sugadinsit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5005    
Eikit balsuot. Neprabalsuos tam tikras skaičius, rengs naujus rinkimus. O jie, kaip žinia, nemažai kainuoja. O tie pinigai, kaip žinia, iš mūsų visų kišenių. Taigi. Eikit. Už ką tik norit, bet eikit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5005    
siais metais gausis, kad litvinai neis balsuot o lechaj susimete uz savo tomaszevsky subalsuos ir paskui verks oj boj lenku sejme daxuja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5005    
Zinoma, neikit balsuot ir verkit, kad kazkas isrinko kvailius i seima. Zinoma, kam stengtis ir suprast ka nors, kai gali but eilinis bedarbis ar emigrantas ir spjaut ant savo ateities
Tomax 5005    
Duosiu jums gerą patarimą, neikit iš vis balsuot, nes aš asmeniškai nesiruošiu kažkuriam iš visų debilų padėt patekt į seimą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5005    
Grįžti į viršų