Anūkas balsuos už LSDP. - Būtą teks palikti katinui.

2012.10.08 bujojus
  • 28
10
Anūkas balsuos už LSDP.







monikuliukas 5004    
he he;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5007    
Butas rasomas su u trumpaja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5008    
Balsuokit uz Kubiliu,
Jis turi plaukus tik ant kiausiniu.
Nuotraukos nėra
mantimoto 5009    
:D
Geras_Iksas 5009    
BALSUOT EIKIT. TIK BALSUOKIT UZ CHUCK NORRIS JI ATSKIRAI IRASYDAMI. taip bent balsavimo bilieta sugadinsit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5009    
Eikit balsuot. Neprabalsuos tam tikras skaičius, rengs naujus rinkimus. O jie, kaip žinia, nemažai kainuoja. O tie pinigai, kaip žinia, iš mūsų visų kišenių. Taigi. Eikit. Už ką tik norit, bet eikit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5009    
siais metais gausis, kad litvinai neis balsuot o lechaj susimete uz savo tomaszevsky subalsuos ir paskui verks oj boj lenku sejme daxuja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5009    
Zinoma, neikit balsuot ir verkit, kad kazkas isrinko kvailius i seima. Zinoma, kam stengtis ir suprast ka nors, kai gali but eilinis bedarbis ar emigrantas ir spjaut ant savo ateities
Tomax 5009    
Duosiu jums gerą patarimą, neikit iš vis balsuot, nes aš asmeniškai nesiruošiu kažkuriam iš visų debilų padėt patekt į seimą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5009    
Grįžti į viršų