Visos Simpsonu, Futuramos ir Seimos bico serijos vienoje vietoje - nemokamai!!! www.simpson.lt
Apmaudžiausia, - kai pralaimi tam, kurio net nelaikei rimtu varžovu.
Anonimas
5766
Anonimas
5767
ne futbolas jiem čia..:D
Anonimas
5767
:D
Anonimas
5767
taisyklė #2: tikrink ką prirašei
anonimas
5767
taisykle #1: nenuvertink savo prisininko
Anonimas
5767
Jeigu negalvotume apie krepšinį, tai čia labai gera demotyvacija ir šiaip :)
Anonimas
5767
bet tikrai lietuviai buvo geroj formoj :)
Anonimas
5767
nepatinka neskaityk ;)
Anonimas
5767
Užpisot su tuo savo kašiu.
Anonimas
5767
#8 nesakysim, nes lietuvių komanda jau labai daug pasiekė. Reikia džiaugtis, kad esam tarp 4 stipriausių pasaulio komandų. B)
Anonimas
5767
man px lietuvos ringtine jau laimejo, nesvarbu ar tures medali
Anonimas
5767
llietuvas sudas xujnia sakys tik tie kurie gyvena Anglijoje, t.y. anglijos lietuviai
OoS
5767
#8 Jau geriau tokia gan paviršutiniška meilė šaliai, nei jokios meilės.
Anonimas
5767
Kaip Lietuva pralaimes tai visi sakysit kad lietuva sudas xujne o dabar tai palaikot....
Anonimas
5767
#1 pritariu ! ;D
Anonimas
5767
anglijoslietuvis yra vienas zodis
Anonimas
5767
cia taip kalba tik lietuviai kurie isvaziavo dirbti i anglija ir grizo su skolomis
Anonimas
5767
bl man tai labiausiai dziugu kad kiek litu pralaimejo kas state uz argentina :)
Anonimas
5767
Čia buvo afigienaaaaai!!! Dar argentina prieš rungtynes sake, kad lietuva parankiausia komanda jiems, laimejimui. Vat del to mes juos ir išniekinom. Užtaškėm.
zopaTM
5768
ne tik laimi bet ir triuskina :D
|

