Apple & Microsoft - Savininkų prikolai

2011.03.14 aurys111
  • 564
24
Apple & Microsoft







Nuotraukos nėra
Anonimas 4951    
prikolai geri, demo be rysio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5053    
Some people deserve a high five, in the face, with a chair... Tu vienas is ju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5364    
Prikolai geri, bet demo... you deserve a facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Geri prikolai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Sitas demo geriausias cia ;D Suoer
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Kaip manot ar jie laisvu laiku ji beprasmiskai eikvodavo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Jau buvo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
bilas geitsas kaip pedikas atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Ai nu, kam tos demotyvacijos. Mes ir taip esam demotyvuoti visame kame. Sitas bent pralinksmina. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
nejuokinga tiems kas nesupranta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
fag. kas čia per demo???????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Demo tai sudo vertas ..
Teenagor 5582    
nelbj demo, bet + už pic. :D..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
cituoju facebook komentara: ":D"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Welcome 2 internet faggots sitas jau kokius 3-4 metus sukasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
gerule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Styvas su Bilu visada pralinksmina :D
povilasq 5582    
Thank you Captain Obvious...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Šūdas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
@#2
Ne čia nėra demotyvacijos. Čia tiesiog paveiksliukas su pavadinimu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
Epic :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
PADARYK SCROOL UP PAMATYSI :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
O demotyvacija kur?
Grįžti į viršų