Apsaugos - Skirtos tik bailiams

2011.07.29 Anonimas
  • 150
17
apsaugos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5198    
Visada dedavausi visas immanomas apsaugas kiek kartu krites samone prarades apsibrezdojes kaulai neluzo galva sveika karta kepenys itruko bet taip nieko rimto :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
As ir be apsaugu vazineju ir tik salma uzsidedu labai retai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5444    
Stabdziai tik bailiam apsaugos is vis nevykeliam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
prisiskraide keliu gaidelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
kai petetys. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
skaudziai atrodo.matos kad slydo asfaltu kelis metrus tai nafik geriau jau atvira zaizda negu toks nudeginimas ;OOO krc vejus snekus as lopas esu.
zilwis777 5445    
Stabdžiai irgi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
nesutinku, nes tai retkarciais ju reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
kaip tik dabar ketinu ju nepirkt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
kdl jo koja tokia melyna? :O
bujojus 5445    
#6 Challenge accepted!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
#5 Portalo kalba yra lietuvių, užsiimdamas provokacijomis nieko nepasieksi.
bujojus 5445    
kask takze przeznaczony tylko dla tchórzow...
Punceka 5445    
#2 Pagaliau tau suprantama demotyvacija? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
Pzdc , biski nusibrozdino ir viskas , ciuju biski persti ir tiek , man nekart ir ziauriau buve ir nk , atsistoju ir toliau varau... o cia dar primeta , kad jam tipo turi skaudet :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
Pagaliau demotyvacija
zvp 5445    
O varge.. ;/
Grįžti į viršų