nejaucia skirtumo, nes neturi skonio receptoriu :D
Ar aš vienas - Nematau skirtumo tarp jų?
Anonimas
4667
Anonimas
4679
nusipirk skardine coca colos ir pepsi ir gerk viena guksni vieno, kita kito ir suprasi, kad skirtumas tikrai yra
Anonimas
4682
cola putoja labiau ir nuo jos burna isdziuna bet vistiek uz pepsi geriau
ReBorN
4684
Man tai asmeniškai dafenia, kurį iš jų naudoti prie brendžio.
Anonimas
4685
pepsi nenuima rudziu.
Anonimas
4686
Ko jūs stumiat ant žmogaus iš karto? Gal žmogus dažnai negeria ir nejaučia to skirtumo. Man ir asmeniškai skoniai panašūs.
Anonimas
4687
Is pirmo karto skirtumo nepajauciau, bet daugiau pagerus tai Kola labiau gaivesne,o Pepsis kartesnis. Todel ir geriu Pepsi.
Anonimas
4687
aisku nematau skirtumo, nuodai ir tiek.
coliuke_
4687
Deja, sutinku su dauguma. ;D Tik tu vienas nejauti skirtumo. ;D
Anonimas
4687
TAIP TU VIENAS LOPE
Anonimas
4687
#7 koki cia suda mali
Anonimas
4687
tu vienas
Anonimas
4687
Tokio šlamšto negeriu,tai negaliu pasakyt,kuris skanesnis. Ir iš vis nemaniau,kad juos kažkas geria o.O
Anonimas
4687
Coca cola gaivesne ir daugiu putoja
Anonimas
4687
lavink skoni nevykeli, o dar geriau nustok gerti sita slamsta
Anonimas
4687
Deja tu vienas...
Catenas
4687
Sprite...
Anonimas
4687
taip
Anonimas
4687
taip tu vienas...
|

