nejaucia skirtumo, nes neturi skonio receptoriu :D
Ar aš vienas - Nematau skirtumo tarp jų?
Anonimas
4669
Anonimas
4681
nusipirk skardine coca colos ir pepsi ir gerk viena guksni vieno, kita kito ir suprasi, kad skirtumas tikrai yra
Anonimas
4685
cola putoja labiau ir nuo jos burna isdziuna bet vistiek uz pepsi geriau
ReBorN
4686
Man tai asmeniškai dafenia, kurį iš jų naudoti prie brendžio.
Anonimas
4688
pepsi nenuima rudziu.
Anonimas
4688
Ko jūs stumiat ant žmogaus iš karto? Gal žmogus dažnai negeria ir nejaučia to skirtumo. Man ir asmeniškai skoniai panašūs.
Anonimas
4689
Is pirmo karto skirtumo nepajauciau, bet daugiau pagerus tai Kola labiau gaivesne,o Pepsis kartesnis. Todel ir geriu Pepsi.
Anonimas
4689
aisku nematau skirtumo, nuodai ir tiek.
coliuke_
4689
Deja, sutinku su dauguma. ;D Tik tu vienas nejauti skirtumo. ;D
Anonimas
4689
TAIP TU VIENAS LOPE
Anonimas
4689
#7 koki cia suda mali
Anonimas
4689
tu vienas
Anonimas
4689
Tokio šlamšto negeriu,tai negaliu pasakyt,kuris skanesnis. Ir iš vis nemaniau,kad juos kažkas geria o.O
Anonimas
4689
Coca cola gaivesne ir daugiu putoja
Anonimas
4689
lavink skoni nevykeli, o dar geriau nustok gerti sita slamsta
Anonimas
4689
Deja tu vienas...
Catenas
4689
Sprite...
Anonimas
4689
taip
Anonimas
4689
taip tu vienas...
|

