Ar aš vienas - Nematau skirtumo tarp jų?

2013.08.25 AlausPakelis
  • 13
19
cola,pepsi,gerimai,skirtumas






Nuotraukos nėra
Anonimas 4669    
nejaucia skirtumo, nes neturi skonio receptoriu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4681    
nusipirk skardine coca colos ir pepsi ir gerk viena guksni vieno, kita kito ir suprasi, kad skirtumas tikrai yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 4685    
cola putoja labiau ir nuo jos burna isdziuna bet vistiek uz pepsi geriau
Nuotraukos nėra
ReBorN 4686    
Man tai asmeniškai dafenia, kurį iš jų naudoti prie brendžio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4688    
pepsi nenuima rudziu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4688    
Ko jūs stumiat ant žmogaus iš karto? Gal žmogus dažnai negeria ir nejaučia to skirtumo. Man ir asmeniškai skoniai panašūs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4689    
Is pirmo karto skirtumo nepajauciau, bet daugiau pagerus tai Kola labiau gaivesne,o Pepsis kartesnis. Todel ir geriu Pepsi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4689    
aisku nematau skirtumo, nuodai ir tiek.
coliuke_ 4689    
Deja, sutinku su dauguma. ;D Tik tu vienas nejauti skirtumo. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4689    
TAIP TU VIENAS LOPE
Nuotraukos nėra
Anonimas 4689    
#7 koki cia suda mali
Nuotraukos nėra
Anonimas 4689    
tu vienas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4689    
Tokio šlamšto negeriu,tai negaliu pasakyt,kuris skanesnis. Ir iš vis nemaniau,kad juos kažkas geria o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 4689    
Coca cola gaivesne ir daugiu putoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 4689    
lavink skoni nevykeli, o dar geriau nustok gerti sita slamsta
Nuotraukos nėra
Anonimas 4689    
Deja tu vienas...
Catenas 4689    
Sprite...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4689    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 4689    
taip tu vienas...
Grįžti į viršų