Ai nu.. Va jau aišku, kodėl kalbėjo apie kopijavimą. :D Ta pati demo tik kitais žodžiais tenais. :D Visgi populiari laida, jeigu net demo reikia atkartot kas mėnesį. :D :D Medalį teks kažkam pirkt. :D :D
Ar aš vienintelis, - kuris nemato šioje laidoje nieko gero?
coliuke_
4723
Anonimas
4742
Duhai
Anonimas
4743
neziurejau
Magonis
4748
Butu nieko, jai ne tie kvaili igarsinimai :)
Anonimas
4760
#16 lol :D
Anonimas
4762
Man patinka tik dėl to, jog Justinas Jankevičius yra Sexius69
Enke
4763
Kas čia :D? Žiūrių Rusiška televizija ir džiaugiuosi, bent yra ką žiūrėti, o ne 6 kanalai, per kuriuos rodomi filmai su neteisingais ir vienbalsiais įgarsinimas ir laidos per kurias rodo šnekančias kaimietes (nesiginčysiu, per Rusiška televizija būna tas pats, tačiau ten daugiau įvairumo).
prodigy
4763
kada cia tokia rode isvis?
ge2xxx
4763
Butum vienintelis jei izvelgtum kazka gero sitam sude.
Spameris
4764
Kas čia per laida blt
Anonimas
4764
#2 Jau geriau išpurvinti pultelį, nei versti save žiūrėti tokį apgailėtiną šlamštą.
Anonimas
4764
Neturiu tv ir net neisivaizduoju kas cia, bet...Ne, nes ten yra Justinas. :*
Anonimas
4764
as televizoriu ijungiu tik tam kad nesijausciau vienas namie :D
Anonimas
4764
tu vienintelis kuris dar isvis ziuri televizoriu
Emma11956
4764
#3 Bent jau per lt kanalus tikrai nieko gero nerodo, bet pripažink, kad per užsienio televizijas yra gerų laidų :/
Anonimas
4764
#3 Televizorius nėra kaltas dėl, ką per jį transliuoja.
Tomax
4764
Ar aš čia vienintelis, televizoriuje nematau nieko gero?
Anonimas
4765
Tu vienintelis kuris šią laidą žiūri ;)
|

