Ar esi buvęs toooks piktas, - kad įsispirtum sau į veidą?

2011.12.07 112244
  • 79
5
Ar esi buvęs toooks piktas,







Geras_Iksas 5149    
:D susipyko su protu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
Taip,o ka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
pasikau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
Ahha buvau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
Ne paprasciau butu kelenu?
Grįžti į viršų