Ble, kartą mokytoja nusprendė prancūzų žodynėlius patikrint. Atsiverčia pirmą puslapį, o ten "Sexi Lady". Nepavyko įtikinti, kad tai tik dainos pavadinimas :D
Ar ir taviškio sąsiuvinio - galas toks pats?
Anonimas
4939
Emma11956
5007
Mano šiek tiek margesnis :D #83 Čia tipo labai baisu, kad ant juodraščio paišai ir susirašinėji?
gabbby
5179
tik juodrastis (ir tai dar baisesnis)
Anonimas
5208
mano jau pac 1psl taip atrodo :D
Anonimas
5538
Daugiausiai tai as kitam taip rasau
Anonimas
5543
Jop ....;D
Anonimas
5547
Tikrai taip :D
gretagreat28
5553
ne, mano visi lapai sasiuvinio tokie :D
Anonimas
5553
mano lygiai toks pats sas. xD
Anonimas
5554
Ne
Anonimas
5555
Baisiau ; DDDD
Anonimas
5555
Dar žiauriau pas manęę. Neturiiu ką veiikt taii piiešiiu, ten pas manęę chat'aii vykstą. :D
a-d-o-m-a-s
5555
su anime pritariu idomu mokytojo reakcia uzfiksuoti ;D
labai_rimtai
5556
Sąsiuviniai nieko dar čia, va šiandien baigiau pažymių knygelę "gražint", ant jos viršelio surašytos visos mėgstamiausios dainos , filmai, pripaišyta visokių nesąmonių, prirašyta kad nežinau :D tik bėda ta, kad niekaip neįsivaizduoju kaip aš ją auklėtojui pateiksiu mokslo metų pabaigoj :D
Anonimas
5556
ce tai dar grazus o pamatytut mano....
Anonimas
5556
Mano daugiau anime :D
MagicianGirl116
5556
Yra sąsiuvinių, kuriuose kažkas panašaus
Monakiux
5556
Jap.
Anonimas
5556
ne.
Anonimas
5557
pas mane ne galas o parastes :D
Anonimas
5557
Dar baisesnis. : DDD Raudonas galas anglu visiskai. : DDDDDDDD O lt tai pribraukyta dar baisiau. :D
Anonimas
5557
gerai parasyta :D o armani nupis :D
Anonimas
5557
Ne tik galas :D Bent jau muzikos :D
Nesa
5557
Žiūrint kokios pamokos.. ;D
pamaivaxx
5557
panasiai
Anonimas
5558
yup, o parastese tai da prirasineta visokiu pievu, kampuose judantys stickmenai ir pan. :D
Anonimas
5558
pas mane visi sasiuviniai tokie :D
Anonimas
5558
Tai gal laikas užaugt jau? :)
Anonimas
5558
#56 Visi sasiuviniai zino kaip atrodo bybis.
Anonimas
5558
jap ;D
Aya
5558
Pas mane baisiau. :D Pas mane Pokemonų ir pakaruoklių pripaišyta. :D nu ir dar bybių... :D
Anonimas
5558
cia mano sasiuvinys , prikolas! is kur gavote?
Anonimas
5558
ne, pas mane bybiu pripaisyta :D
Anonimas
5558
panasiai
Anonimas
5558
ne
Anonimas
5558
wirselis ir pirmas psl baisiau atrodo nei sitas
Anonimas
5558
ne
Anonimas
5558
oj daug baisesnis... :D
Teenagor
5558
ne tik galas.
Audrius Kazlauskas
5558
ka cia nusisneki kad tavo ?
Anonimas
5558
Nejuokauk LAURA net ne tavo 100% ;D
Anonimas
5558
uj saldajnjs :D
Anonimas
5558
blm mano sasiuvinis ;D salbajnjs kas tu is kur gavai ta ft ? ;o
Ohh_Nooo
5558
ne !
Anonimas
5558
o armani nupis... :D nu pas mane tai visas toks sasiuvinys
sima48
5558
kam man popieriu gadint ?
Anonimas
5558
Daug baisesnis ;D
wyckow
5558
Mažvaikiai nu , ką dar bepridurti...
Anonimas
5559
Ooo taip.. ;D
TheMinDe
5559
pas mane ne tik sasiuvinio galas toks bet ir visos parastes
|

