Ar ir taviškio sąsiuvinio - galas toks pats?

2011.04.05 saldajnjs
  • 340
85
Ar ir taviškio sąsiuvinio







Nuotraukos nėra
Anonimas 4939    
Ble, kartą mokytoja nusprendė prancūzų žodynėlius patikrint. Atsiverčia pirmą puslapį, o ten "Sexi Lady". Nepavyko įtikinti, kad tai tik dainos pavadinimas :D
Emma11956 5007    
Mano šiek tiek margesnis :D #83 Čia tipo labai baisu, kad ant juodraščio paišai ir susirašinėji?
Nuotraukos nėra
gabbby 5179    
tik juodrastis (ir tai dar baisesnis)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5208    
mano jau pac 1psl taip atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Daugiausiai tai as kitam taip rasau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Jop ....;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Tikrai taip :D
gretagreat28 5553    
ne, mano visi lapai sasiuvinio tokie :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
mano lygiai toks pats sas. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Baisiau ; DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Dar žiauriau pas manęę. Neturiiu ką veiikt taii piiešiiu, ten pas manęę chat'aii vykstą. :D
a-d-o-m-a-s 5555    
su anime pritariu idomu mokytojo reakcia uzfiksuoti ;D
labai_rimtai 5556    
Sąsiuviniai nieko dar čia, va šiandien baigiau pažymių knygelę "gražint", ant jos viršelio surašytos visos mėgstamiausios dainos , filmai, pripaišyta visokių nesąmonių, prirašyta kad nežinau :D tik bėda ta, kad niekaip neįsivaizduoju kaip aš ją auklėtojui pateiksiu mokslo metų pabaigoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
ce tai dar grazus o pamatytut mano....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Mano daugiau anime :D
MagicianGirl116 5556    
Yra sąsiuvinių, kuriuose kažkas panašaus
Monakiux 5556    
Jap.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
pas mane ne galas o parastes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Dar baisesnis. : DDD Raudonas galas anglu visiskai. : DDDDDDDD O lt tai pribraukyta dar baisiau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
gerai parasyta :D o armani nupis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Ne tik galas :D Bent jau muzikos :D
Nesa 5557    
Žiūrint kokios pamokos.. ;D
Nuotraukos nėra
pamaivaxx 5557    
panasiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
yup, o parastese tai da prirasineta visokiu pievu, kampuose judantys stickmenai ir pan. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
pas mane visi sasiuviniai tokie :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Tai gal laikas užaugt jau? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#56 Visi sasiuviniai zino kaip atrodo bybis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
jap ;D
Aya 5558    
Pas mane baisiau. :D Pas mane Pokemonų ir pakaruoklių pripaišyta. :D nu ir dar bybių... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
cia mano sasiuvinys , prikolas! is kur gavote?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
ne, pas mane bybiu pripaisyta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
panasiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
wirselis ir pirmas psl baisiau atrodo nei sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
oj daug baisesnis... :D
Teenagor 5558    
ne tik galas.
Audrius Kazlauskas
Audrius Kazlauskas 5558    
ka cia nusisneki kad tavo ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Nejuokauk LAURA net ne tavo 100% ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
uj saldajnjs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
blm mano sasiuvinis ;D salbajnjs kas tu is kur gavai ta ft ? ;o
Ohh_Nooo 5558    
ne !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
o armani nupis... :D nu pas mane tai visas toks sasiuvinys
sima48 5558    
kam man popieriu gadint ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Daug baisesnis ;D
Nuotraukos nėra
wyckow 5558    
Mažvaikiai nu , ką dar bepridurti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Ooo taip.. ;D
Nuotraukos nėra
TheMinDe 5559    
pas mane ne tik sasiuvinio galas toks bet ir visos parastes
(50-85)
Grįžti į viršų