Ar ir taviškio sąsiuvinio - galas toks pats?

2011.04.05 saldajnjs
  • 340
85
Ar ir taviškio sąsiuvinio







Nuotraukos nėra
Anonimas 4938    
Ble, kartą mokytoja nusprendė prancūzų žodynėlius patikrint. Atsiverčia pirmą puslapį, o ten "Sexi Lady". Nepavyko įtikinti, kad tai tik dainos pavadinimas :D
Emma11956 5006    
Mano šiek tiek margesnis :D #83 Čia tipo labai baisu, kad ant juodraščio paišai ir susirašinėji?
Nuotraukos nėra
gabbby 5178    
tik juodrastis (ir tai dar baisesnis)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5207    
mano jau pac 1psl taip atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
Daugiausiai tai as kitam taip rasau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Jop ....;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Tikrai taip :D
gretagreat28 5552    
ne, mano visi lapai sasiuvinio tokie :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
mano lygiai toks pats sas. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
Baisiau ; DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Dar žiauriau pas manęę. Neturiiu ką veiikt taii piiešiiu, ten pas manęę chat'aii vykstą. :D
a-d-o-m-a-s 5554    
su anime pritariu idomu mokytojo reakcia uzfiksuoti ;D
labai_rimtai 5555    
Sąsiuviniai nieko dar čia, va šiandien baigiau pažymių knygelę "gražint", ant jos viršelio surašytos visos mėgstamiausios dainos , filmai, pripaišyta visokių nesąmonių, prirašyta kad nežinau :D tik bėda ta, kad niekaip neįsivaizduoju kaip aš ją auklėtojui pateiksiu mokslo metų pabaigoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
ce tai dar grazus o pamatytut mano....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Mano daugiau anime :D
MagicianGirl116 5555    
Yra sąsiuvinių, kuriuose kažkas panašaus
Monakiux 5555    
Jap.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
pas mane ne galas o parastes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Dar baisesnis. : DDD Raudonas galas anglu visiskai. : DDDDDDDD O lt tai pribraukyta dar baisiau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
gerai parasyta :D o armani nupis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Ne tik galas :D Bent jau muzikos :D
Nesa 5556    
Žiūrint kokios pamokos.. ;D
Nuotraukos nėra
pamaivaxx 5556    
panasiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
yup, o parastese tai da prirasineta visokiu pievu, kampuose judantys stickmenai ir pan. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
pas mane visi sasiuviniai tokie :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Tai gal laikas užaugt jau? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#56 Visi sasiuviniai zino kaip atrodo bybis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
jap ;D
Aya 5557    
Pas mane baisiau. :D Pas mane Pokemonų ir pakaruoklių pripaišyta. :D nu ir dar bybių... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
cia mano sasiuvinys , prikolas! is kur gavote?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
ne, pas mane bybiu pripaisyta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
panasiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
wirselis ir pirmas psl baisiau atrodo nei sitas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
oj daug baisesnis... :D
Teenagor 5557    
ne tik galas.
Audrius Kazlauskas
Audrius Kazlauskas 5557    
ka cia nusisneki kad tavo ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Nejuokauk LAURA net ne tavo 100% ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
uj saldajnjs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
blm mano sasiuvinis ;D salbajnjs kas tu is kur gavai ta ft ? ;o
Ohh_Nooo 5557    
ne !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
o armani nupis... :D nu pas mane tai visas toks sasiuvinys
sima48 5557    
kam man popieriu gadint ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Daug baisesnis ;D
Nuotraukos nėra
wyckow 5557    
Mažvaikiai nu , ką dar bepridurti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Ooo taip.. ;D
Nuotraukos nėra
TheMinDe 5558    
pas mane ne tik sasiuvinio galas toks bet ir visos parastes
(50-85)
Grįžti į viršų