Ble, kartą mokytoja nusprendė prancūzų žodynėlius patikrint. Atsiverčia pirmą puslapį, o ten "Sexi Lady". Nepavyko įtikinti, kad tai tik dainos pavadinimas :D
Ar ir taviškio sąsiuvinio - galas toks pats?
Anonimas
4938
Emma11956
5006
Mano šiek tiek margesnis :D #83 Čia tipo labai baisu, kad ant juodraščio paišai ir susirašinėji?
gabbby
5178
tik juodrastis (ir tai dar baisesnis)
Anonimas
5207
mano jau pac 1psl taip atrodo :D
Anonimas
5537
Daugiausiai tai as kitam taip rasau
Anonimas
5542
Jop ....;D
Anonimas
5546
Tikrai taip :D
gretagreat28
5552
ne, mano visi lapai sasiuvinio tokie :D
Anonimas
5552
mano lygiai toks pats sas. xD
Anonimas
5553
Ne
Anonimas
5553
Baisiau ; DDDD
Anonimas
5554
Dar žiauriau pas manęę. Neturiiu ką veiikt taii piiešiiu, ten pas manęę chat'aii vykstą. :D
a-d-o-m-a-s
5554
su anime pritariu idomu mokytojo reakcia uzfiksuoti ;D
labai_rimtai
5555
Sąsiuviniai nieko dar čia, va šiandien baigiau pažymių knygelę "gražint", ant jos viršelio surašytos visos mėgstamiausios dainos , filmai, pripaišyta visokių nesąmonių, prirašyta kad nežinau :D tik bėda ta, kad niekaip neįsivaizduoju kaip aš ją auklėtojui pateiksiu mokslo metų pabaigoj :D
Anonimas
5555
ce tai dar grazus o pamatytut mano....
Anonimas
5555
Mano daugiau anime :D
MagicianGirl116
5555
Yra sąsiuvinių, kuriuose kažkas panašaus
Monakiux
5555
Jap.
Anonimas
5555
ne.
Anonimas
5556
pas mane ne galas o parastes :D
Anonimas
5556
Dar baisesnis. : DDD Raudonas galas anglu visiskai. : DDDDDDDD O lt tai pribraukyta dar baisiau. :D
Anonimas
5556
gerai parasyta :D o armani nupis :D
Anonimas
5556
Ne tik galas :D Bent jau muzikos :D
Nesa
5556
Žiūrint kokios pamokos.. ;D
pamaivaxx
5556
panasiai
Anonimas
5557
yup, o parastese tai da prirasineta visokiu pievu, kampuose judantys stickmenai ir pan. :D
Anonimas
5557
pas mane visi sasiuviniai tokie :D
Anonimas
5557
Tai gal laikas užaugt jau? :)
Anonimas
5557
#56 Visi sasiuviniai zino kaip atrodo bybis.
Anonimas
5557
jap ;D
Aya
5557
Pas mane baisiau. :D Pas mane Pokemonų ir pakaruoklių pripaišyta. :D nu ir dar bybių... :D
Anonimas
5557
cia mano sasiuvinys , prikolas! is kur gavote?
Anonimas
5557
ne, pas mane bybiu pripaisyta :D
Anonimas
5557
panasiai
Anonimas
5557
ne
Anonimas
5557
wirselis ir pirmas psl baisiau atrodo nei sitas
Anonimas
5557
ne
Anonimas
5557
oj daug baisesnis... :D
Teenagor
5557
ne tik galas.
Audrius Kazlauskas
5557
ka cia nusisneki kad tavo ?
Anonimas
5557
Nejuokauk LAURA net ne tavo 100% ;D
Anonimas
5557
uj saldajnjs :D
Anonimas
5557
blm mano sasiuvinis ;D salbajnjs kas tu is kur gavai ta ft ? ;o
Ohh_Nooo
5557
ne !
Anonimas
5557
o armani nupis... :D nu pas mane tai visas toks sasiuvinys
sima48
5557
kam man popieriu gadint ?
Anonimas
5557
Daug baisesnis ;D
wyckow
5557
Mažvaikiai nu , ką dar bepridurti...
Anonimas
5557
Ooo taip.. ;D
TheMinDe
5558
pas mane ne tik sasiuvinio galas toks bet ir visos parastes
|

