Taip. Bet ne del to kad niekur nebuvau. Buvau tai as tikrai daug kur, bet man graziau balta oda :)
Ar ir tu taip atrodysi - po šios vasaros?
Anonimas
5065
Anonimas
5130
"porą minučių pabuvę saulės šviesoje gali susirgti odos vėžiu" ahahaha :D
Anonimas
5132
as jau db ideges neblogai, ka jau kalbet apie vasaros pabaiga...... :S
Anonimas
5414
Keistas yprotis degintis, o kitaip sunku idegt :)
Anonimas
5414
#10 būtent mano pavyzdys. Jau svilau dukart šią vasarą, trečią nerizikavau.
Anonimas
5414
Ne.
Anonimas
5414
o man grazu balta oda
Anonimas
5414
#10 nepamirsk, kad kaikurie zmones negali isvisl auke buti, nes ju oda negamina kazkokio baltymo ir jie pora minuciu pabuve saules sviesoje gali susirgti odos veziu :)
Anonimas
5414
#8 jei tau nedašunta, tai paaaiškinsiu. nevisi įdegti gali. kiti yralabai šviesios odos ir įdega raudonai ir po kiek laiko viskas dingsta. jų oda yra jautri saulei ir jiems net negalima seip degintis, nes kūną išmėto puslytėm. Tad nesišaipykit iš baltų žmonių, tikrai nevisi gali nudegti. Jau geriau baltam, nei soliariumo aukai būt.
Spartasaurus
5414
as beveik juodas grysiu
Anonimas
5414
;D matos kaip buni...
Anonimas
5414
Lauke bunu gan daug, bet mano oda neidega.
Anonimas
5414
#5 Jei sedejai savo urve ir nematei sauels spinduliu, tavo oda bus balta, kaip suris.
Anonimas
5414
wisi i surius pawirsim? Need captain obvious!
Anonimas
5414
Taip.
Murcielago
5414
tikrai ne
Anonimas
5414
ne. O.o
Anonimas
5418
Teko isgirt toki komplimenta sakant panelei: tavo oda tokia sviesi kaip baltas unitazas. Taip kad nors ir vasara baigias, nepatingekit islyst is kambario i lauka!
|

