Ar ir tu taip atrodysi - po šios vasaros?

2011.08.28 bernis14
  • 72
18
baltas, kaip, suris







Nuotraukos nėra
Anonimas 5065    
Taip. Bet ne del to kad niekur nebuvau. Buvau tai as tikrai daug kur, bet man graziau balta oda :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5130    
"porą minučių pabuvę saulės šviesoje gali susirgti odos vėžiu" ahahaha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
as jau db ideges neblogai, ka jau kalbet apie vasaros pabaiga...... :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Keistas yprotis degintis, o kitaip sunku idegt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
#10 būtent mano pavyzdys. Jau svilau dukart šią vasarą, trečią nerizikavau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
o man grazu balta oda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
#10 nepamirsk, kad kaikurie zmones negali isvisl auke buti, nes ju oda negamina kazkokio baltymo ir jie pora minuciu pabuve saules sviesoje gali susirgti odos veziu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
#8 jei tau nedašunta, tai paaaiškinsiu. nevisi įdegti gali. kiti yralabai šviesios odos ir įdega raudonai ir po kiek laiko viskas dingsta. jų oda yra jautri saulei ir jiems net negalima seip degintis, nes kūną išmėto puslytėm. Tad nesišaipykit iš baltų žmonių, tikrai nevisi gali nudegti. Jau geriau baltam, nei soliariumo aukai būt.
Spartasaurus 5414    
as beveik juodas grysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
;D matos kaip buni...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Lauke bunu gan daug, bet mano oda neidega.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
#5 Jei sedejai savo urve ir nematei sauels spinduliu, tavo oda bus balta, kaip suris.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
wisi i surius pawirsim? Need captain obvious!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Taip.
Murcielago 5414    
tikrai ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
ne. O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5418    
Teko isgirt toki komplimenta sakant panelei: tavo oda tokia sviesi kaip baltas unitazas. Taip kad nors ir vasara baigias, nepatingekit islyst is kambario i lauka!
Grįžti į viršų