Tai čia toks pat įžeidimas kaip V. Klitško aukštu vadint... :D
Ar išdrįstum - jam pasakyti, kad jis žemo ūgio?
Anonimas
5002
Anonimas
5109
REMYGA!!!
Anonimas
5152
#19 medi tau sakes
TheDemotivator
5169
It's not the size of a dog in a fight, but the size of a fight in a dog.
Anonimas
5196
Isdrisciau. Faktas, kad jam nesvarbu jo ugis, nes jis ir be jo pasieke tiek, kiek nei vienas is musu cia esanciu nepasiektume. Ne ugis, o smugis, eh? :)
Anonimas
5298
Kiek cia laido riteriu... Cj susitiktu tai nei zodzio neismikciotu. Sako jei susitikciau butu taip ir taip, krc ereliai. Isivaizduoju jau kaip atsikeliat o jis dar stovi. Vaikuciai...
Anonimas
5323
as jam pasakiau tiesiai i akis kad jis mazas . potu zodziu 2 sawaites kazkur dingo ..:D
Anonimas
5328
As tai ateiciau nusauciau o tada kai guletu kaip balvonas pasakyciau kad tu mazas :D:D:D Trololol Problem?
Anonimas
5330
no problem
Anonimas
5331
Anksciau tai Kaune, Titane (Undinej) sportavo, uzsuk "as"
Anonimas
5331
Ei tu piply bl*t! Nori snuki ismalsiu? Va ir isdrysau, jei nepatenkinti duokit jo telefona, adresa!
povilasq
5331
na ir ka jis padarytu? trenktu man i kelieni?
Anonimas
5331
pasiktum ir patapsnotum
Anonimas
5331
pasiktum ir patapsnotum
Anonimas
5331
Remigijus Morkevicius
anonimas
5331
čia įžeidimas turėtų jam būti?
Anonimas
5331
pilnai dvarfu pavadinciau nes as uz ji kietesnis
Anonimas
5332
Manyčiau, kad jam visai vienodai kas ka pasakytu, ne vaikas gi.
Anonimas
5332
Oj neeee
fin
5332
jo
Anonimas
5332
tai jo isdrysciau. jis pats supranta kad zemo ugio ir jei jis aukstas butu jis butu 0. tik reikia ta zemo ugio tinkamu tonu sakyt ir priderint prie konteksto :)
Anonimas
5332
jis zemo ugio ;D
bybydejau.
5332
jei noreciau i ligonine tada jo
Anonimas
5332
#2 1.68m
Anonimas
5332
o koks jo ugis?
gyzmau
5332
tai kad neatrodo zemas l
|

