Ar jau spėjot - pažadėti sau, kad nuo rugsėjo mokysitės geriau?

2011.07.29 vaivu
  • 279
26
mokykites






Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
12 metų tai darau.
vadimas 5441    
koks autorius rupestingas, jam turbut rupi kiekvieno pakomentavusio nuomone :)
Reda96 5441    
Ooo taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5442    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
Taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
aha,spejau;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
agha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
Spėjau, žadėjau ir vasarą šiektiek pasidomėti tuo kas amn nesiseka, bet šnipštas :D
Fanatikeee 5445    
taip
zilwis777 5445    
#7 Vis dar mokais? ;}
povilasq 5445    
ne, istojau i lsmu ir pasirasiau pasizadejima nerukyt...
Akvile 5445    
Aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
aha
sima48 5445    
aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
Man būtų laikas pradėti tiesiog mokytis, o apie geriau kolkas negalvoju.
Spameris 5445    
Vis tiek blogiau jau nebebus įmanoma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
Tai aišku spėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
Aš irgi jau susitaikiau su mintim, kad bbs gausis :)
fff 5445    
Spėjau pažadėt,kad išvis nesimokysiu
Nuotraukos nėra
Kojaskauda 5445    
Bet taip tikrai bus xD
zilwis777 5445    
Tikras talentas yra meluoti sau...
omerta 5445    
Pazadet tai nepazadejau, bet bandau nusiteikti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
ne. jau nusiteikiau, kad nk vel nesigaus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
Aha.
zvp 5445    
Taip!
Grįžti į viršų