12 metų tai darau.
Ar jau spėjot - pažadėti sau, kad nuo rugsėjo mokysitės geriau?
Anonimas
5362
vadimas
5439
www.demotyvacija.lt/paieska/visi/tavo-nuomone-1235892.html
vadimas
5439
koks autorius rupestingas, jam turbut rupi kiekvieno pakomentavusio nuomone :)
Reda96
5440
Ooo taip.
Anonimas
5440
taip
Anonimas
5442
Taip
Anonimas
5443
aha,spejau;D
Anonimas
5443
agha
Anonimas
5443
Spėjau, žadėjau ir vasarą šiektiek pasidomėti tuo kas amn nesiseka, bet šnipštas :D
Fanatikeee
5444
taip
zilwis777
5444
#7 Vis dar mokais? ;}
povilasq
5444
ne, istojau i lsmu ir pasirasiau pasizadejima nerukyt...
Akvile
5444
Aha
Anonimas
5444
aha
sima48
5444
aha
Anonimas
5444
Man būtų laikas pradėti tiesiog mokytis, o apie geriau kolkas negalvoju.
Spameris
5444
Vis tiek blogiau jau nebebus įmanoma.
Anonimas
5444
Tai aišku spėjau
Anonimas
5444
Aš irgi jau susitaikiau su mintim, kad bbs gausis :)
fff
5444
Spėjau pažadėt,kad išvis nesimokysiu
Kojaskauda
5444
Bet taip tikrai bus xD
zilwis777
5444
Tikras talentas yra meluoti sau...
omerta
5444
Pazadet tai nepazadejau, bet bandau nusiteikti :)
Anonimas
5444
ne. jau nusiteikiau, kad nk vel nesigaus :D
Anonimas
5444
Aha.
zvp
5444
Taip!
|

