Ar jau spėjot - pažadėti sau, kad nuo rugsėjo mokysitės geriau?

2011.07.29 vaivu
  • 279
26
mokykites






Nuotraukos nėra
Anonimas 5365    
12 metų tai darau.
vadimas 5443    
koks autorius rupestingas, jam turbut rupi kiekvieno pakomentavusio nuomone :)
Reda96 5443    
Ooo taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5444    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
Taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
aha,spejau;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
agha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
Spėjau, žadėjau ir vasarą šiektiek pasidomėti tuo kas amn nesiseka, bet šnipštas :D
Fanatikeee 5447    
taip
zilwis777 5447    
#7 Vis dar mokais? ;}
povilasq 5447    
ne, istojau i lsmu ir pasirasiau pasizadejima nerukyt...
Akvile 5447    
Aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
aha
sima48 5447    
aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
Man būtų laikas pradėti tiesiog mokytis, o apie geriau kolkas negalvoju.
Spameris 5447    
Vis tiek blogiau jau nebebus įmanoma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
Tai aišku spėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
Aš irgi jau susitaikiau su mintim, kad bbs gausis :)
fff 5447    
Spėjau pažadėt,kad išvis nesimokysiu
Nuotraukos nėra
Kojaskauda 5447    
Bet taip tikrai bus xD
zilwis777 5447    
Tikras talentas yra meluoti sau...
omerta 5447    
Pazadet tai nepazadejau, bet bandau nusiteikti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
ne. jau nusiteikiau, kad nk vel nesigaus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
Aha.
zvp 5447    
Taip!
Grįžti į viršų