nea :?
Ar pamenat laikus, - kai reikėdavo valyti rutuliuką, kad nestrigtų pelytė?
Anonimas
5217
Anonimas
5327
arba dadet 20lt ir nusipirkt be rutuliuko
Geras_Iksas
5328
yra namie dar vienas pc su tokia :) niekad nevalyta o vaikai vis dar maigo :) reiks gal jau atsidaryt paziuret :)
Anonimas
5328
Dar šiandien mokykloje teko valyti :D
Anonimas
5328
VU matematikos ir informatikos fakulteto kompiuterių klasės - iki šiol tokios pat pelės :)
Anonimas
5328
pamenu,kad turejau tokia,bet to kamuoliuko niekada nevaliau ;D
Anonimas
5328
dar turiu pora tokiu kazkur uzmestu, gal kada muziejaus vertos bus
FatalaS
5328
97 gimimo ir dar ja tebeturiu ,bet nebenaudoju. :)
Anonimas
5328
sves tai tu neandertalietis
Anonimas
5328
dar dabar ja naudoju
Anonimas
5328
Pamenam.
Anonimas
5328
Aha :)
|

