Dar turiu :D
Ar prisimeni - JĮ?
Anonimas
2910
Anonimas
5204
mano biski patobulintas buvo, su daug zaidimu ir mygtuku :D
Anonimas
5346
Turiu lygiai toki pat : DDD
Anonimas
5352
dar dabar turiu. ir būtent juodą :P
Anonimas
5388
Mano žaliukas :))
Anonimas
5597
Kai sirgdavau ir mama liepdavo guleti lovoj o per tv nieko gero ir draugai pamokose - jis buvo geriausias laiko praleidimas :) NOSTALGIJA
Anonimas
5599
#35 , jo rimtai, yra dar pirkt ?
Anonimas
5602
#35 bentjau pas mane mazeikiuos maximoj yra panasiu
Anonimas
5603
nu, prisimenu, ir ką?
Anonimas
5603
Ar dar yra kur pirkt?
Anonimas
5604
Ką čia prisimint, aš su juo ir naršau dabar internete.
Anonimas
5604
Kai sugedo nuliudau ;(( bet ka padarysi susiradau kita uzsiemima ;D
Anonimas
5604
dabar priminei :D
Anonimas
5604
yra vln prie zalio tilto kioskiuke pirkt! jei paradvineja ko cia neatsiminsi?:D
Anonimas
5605
gėris ;D
Anonimas
5605
#19 tiesiai i desimtuka
Labuka
5605
#19 guud guud
Anonimas
5605
mama naktim zaisdavo su situo teteri :D paskui nupirko zilitona, taj dr. mario zaisdawo, paskuj pc taj solitair :D galugale db interneta durniu zaidzia su kitais zmonem :D
Anonimas
5605
pirkau 10lt tj suluzo blm
Anonimas
5605
opa:D kažkada neatsiplėšdavau nuo jo:D
Anonimas
5605
sitas tai geras ;D
Anonimas
5605
Truiu vis dar veikiantį. Man jis lig šiol neatsibodęs.
Anonimas
5605
#20 YY
Anonimas
5605
prisimenu. :D
Anonimas
5605
Prisimenu, ir ka? Nu nesuprantu as, ka cia demotyvuoja, per daug vaiku priviso Demo.lt, kelia kad tik ikelti.
Anonimas
5606
oldschoolnas iphonas.
Teenagor
5606
oi atsimenu ;D
Anonimas
5606
kazkada del jo susimusus buvau :D
Nevok
5606
pz kas cia per demotyvacija?!? cia jau meslo gabalas tai da tokio paieskot reikia
Anonimas
5606
Turėjau aš jį :D
Anonimas
5606
turiu! ir dar veikia :D
Anonimas
5606
patiko su tankais zaidimukas
Anonimas
5606
kaaai uzsimaniau tetrio :/
Anonimas
5606
turiu da daba , bet jis tai gers ziema prabuvo balkone tarp daiktu , i metoms zodziu y gyvs, sakykim ka norim bet kokia siu laiku technologiju atlaikytu.. plasmasiniai sudniekiai gaminami su milziniskais antkainiais siais laikais
Anonimas
5606
As ji dar tebeturiu! VEIKIANTĮ !!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5606
#7 ne TETERIS, nes skamba kaip KATETERIS, kur i vena lasaline leidzia o TETRIS. O buvo laikas :D albiausiai patikdavo ne standartinis TETRIS, o tas kur tipo MASINYTES - FORMULYTES ir SNAkE :D
Anonimas
5606
Ne neprisimenu,kas tai per tarka?
Anonimas
5606
Teteris. (bent man tp atrodo) ;D
av181818
5606
Obaaaaa! net uzmirsus buvau, senai nebeturiu, kaip jis vadindavos? :D
Anonimas
5606
Nu įkėlė kelis kartus su tai senais tetriais ir užtenka. Nu bent būtų pakeite žodžius, o čia taspats, tik zilitoną pakeitė į tetrį.
Anonimas
5606
Kokia cia demotyvacija?
povilasq
5606
BUVO
Vendigo
5606
haha
Anonimas
5606
Turėjau šitą, tik kad pilką. Oj prisimenu kiek pliekdavau tetrį :D
|

