Ar tikrai? - Išgama-ne tas žmogus, kuris yra kitoks, o žmogus, kuris jį taip išvadina

2010.07.20 SpalvotaTyla
  • 18
12
Ar tikrai?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Klaidom taisyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Užteks gal kitų klaidas taisyt ? Patys neteisingai parašot. Šis puslapis skirtas ne klaidom taisyt, o demotyvacijom.
candy 5818    
Renataj, juokingai nuskambėjo. Kodėl padėjai jungtuka bet, jei abu teiginius ne atskirti o sujungti reikia ? ;D
Nuotraukos nėra
Renataj 5818    
mintis gera, bet nuotrauka itin meniška
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
Labai Patiko
saule.pasaulio 5818    
labai patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
Nekenčių tokių šūdinų demotyvacijų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Tikrai gera tiems kas to nežino. Pavyzdžiui ponui kuris pasivadino nx. Tik aišku, jiem nelemta to suprasti.

Pagarbiai, Ainis.
Nuotraukos nėra
Lynke 5819    
Kas ant kito vaiko sako - tas ant saves pasisako
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
netiesa
Spameris 5819    
ok, žinosiu
Mana 5819    
super
Grįžti į viršų