abudu nesamones
Ar tikrai?
Anonimas
5230
Anonimas
5264
lol
Anonimas
5566
Nachui pochui zydas facebook'a sukure ir tiek .
Anonimas
5566
Zmones paprasciausiai meldziasi ir tiek, o tie lapukai, kuriuos kisa i siena yra norai, kuriu ju troksta, kad issipildytu. Tada lygiai taip pat galima teigti, kad baznycioj zmones su suolu kalbasi, kai atsiklaupia melstis. Isvis kaip galejo patvirtinti tokia demotyvacija, kuri kursto religine neapykanta, loxai adminai.
Anonimas
5567
:D
Anonimas
5568
#13 liūdniausia, kad jis teisus (i), o tu ne :)
Anonimas
5569
Siauraproti tau tuoj į šikną tuos lapukus kiš. Nežinai - nekomentuoji. Vadovaukis šia taisykle gyvenime ir gal neduchins už kiekvieno kampo taves. Sėkmės.#9
Anonimas
5569
uzskaitau :)
Anonimas
5569
Paveikslėlyje pavaizduota Raudų siena, jei kam įdomu.
Teenagor
5569
ir tas ir tas fail.
kiki17
5569
ne su siena kalba, o lapukus su norais i tarpus kisa asile. neydomu
kiki17
5569
ne su siena kalba, o lapukus su norais i tarpus kisa asile. neydomu
Anonimas
5569
kas nori pasipist?
Anonimas
5569
štuką eurų vyrai prapisot.
Anonimas
5569
atsakyk į klausimą
Anonimas
5570
nepisau as jos...
Anonimas
5570
kap cia tep Nieks manęs negirdi?
Anonimas
5570
Gerbiu mintį.Luk.paskambink
Anonimas
5570
Pistumet svetima boba?
|

