Ar tikrai - mūsų problemos tokios didelės?

2011.04.20 Tautvis99
  • 136
7
Ar tikrai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5138    
Kekvienas pasirenka savo kelia ir jame sutinka sunkesniu ir lengvesniu dalyku. Yra dalyku dar baisesniu uz situos dalykus pavaizduotus pic pvz. kaip afrikoj kas ten dedas. Bet nereiketu cia skelbtis nes man tai neidomu visiskai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#4 ble aš irgi
Spameris 5543    
Užtat kituose Japonijos miestuose žmonės per dieną uždirba daugiau nei mes per mėnesį, taip kad visur yra juodo ir balto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Man iskrito ledai.. Einu zudytis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
TAIP
kiki17 5543    
ne nu. tas pats kur buvo su veziu ir dar milijonai tu paciu prasmiu kiek galma..
na ka gi visu Ju problemas sudejus manosios nublanksTa. laimnigas daba ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
well.... yes!
Grįžti į viršų