Niekada.
Ar tu bent nutuoki, - kad mūsų pokalbį kopijuoju savo geriausiam draugui?
Anonimas
5635
micalota
5701
buna :D
Anonimas
5711
Niekada negerbciau tokiu zmoniu, kurie tai daro.
Anonimas
5712
nesuprantat prasmes, tj nereik cia "pfff"'intis
Anonimas
5713
pasitaiko :]
Anonimas
5713
Dar kart irodyta, jog demotyvacijas kuria proto nesuzaloti vaikai
Spameris
5713
O nx jį kopijuoji savo geriausiam draugui? A?
Anonimas
5713
masių įpročiai..
Rocknroll
5713
oh no ! xD
Anonimas
5713
Juozai tu turėtum tai nutuokti :D
eminedas
5713
wtf?
Anonimas
5713
#5 Mhm... smagi veikla. :D
Anonimas
5713
Visada taip aš. Susirašinėju su vaikinu patinkančiu, viską nukopinu geriausiai draugei ir paskui aptarinėjam jo pasisakymus :D
Anonimas
5713
megstu pakopint :D
garbane
5713
?
Anonimas
5714
gausi į pilvą kad užblurinai. wooo
|

