Ar tu vis dar manai - Kad nesi i nieka panasus?

2010.07.28 Simona___
  • 33
10
Ar tu vis dar manai







Lamkenustras 5402    
Lydekinis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Leininas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
tikrai panasu:0
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
nu bet panasumas tikrai nesveikas... zvilgsnis tiktai biski kitoks...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Pirmoje nuotraukoje yra seimo narys A.Lydeka, o antroje ir taip aisku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#4 Pritariu. :D
Pjauna chebra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
koks dar smetona :D 1 nuotraukoi kazkuris seimo narys, kitoi leninas proto bokste :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Nu, kakta suapvalinta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
čia Smetona nufotošopintas...kakta visa pakeista
Dariukas 5810    
Geras! :D
Grįžti į viršų