Ar tu vis dar manai - Kad nesi i nieka panasus?

2010.07.28 Simona___
  • 33
10
Ar tu vis dar manai







Lamkenustras 5403    
Lydekinis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Leininas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
tikrai panasu:0
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
nu bet panasumas tikrai nesveikas... zvilgsnis tiktai biski kitoks...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Pirmoje nuotraukoje yra seimo narys A.Lydeka, o antroje ir taip aisku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#4 Pritariu. :D
Pjauna chebra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
koks dar smetona :D 1 nuotraukoi kazkuris seimo narys, kitoi leninas proto bokste :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Nu, kakta suapvalinta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
čia Smetona nufotošopintas...kakta visa pakeista
Dariukas 5811    
Geras! :D
Grįžti į viršų