cha cha cha
Ar žinai, - ką veikia tavo augintinis namuose, kai tavęs nėra?
Anonimas
5622
Anonimas
5623
cia ne klausimelis tau asile.
Justeljs
5633
tai aisku zinau,piesia ant stiklu ;D
Anonimas
5633
Garbina šėtona...
Anonimas
5635
siaučia. :D
Anonimas
5635
Zapadlo mano suo visa laika daro...
Brigita.
5635
Miega, valgo. ;D
Cutekitty
5635
Geria alų, ir rūko naujos kartos cigaretes ,,Marlboro''.xD
Anonimas
5635
Miega,miaukia :D
Green
5635
Sika ant kilimo. Taip. Visa laik. Kokias 5 h. Jei ne daugiau.
ppeliukas
5635
GERIA KATINAS MANO
Anonimas
5635
pešia ant langų? :OOO
Ugh
5635
Miega
Anonimas
5635
Tipo valo langus?
Anonimas
5635
Eilinė nesąmonė
Anonimas
5635
Miega prie duru ir laukia kada grisiu....
Anonimas
5635
Jo zinau. Su snukiu atsidaro duris (nes lengvai atsidaro pastumus, kad neprisikabinetumet), prisistumia kede prie stalo, uzsoka ant jo, tada nuo stalo ant palanges, tada pereina kriaukle ir pasiekia dujne su mesyte. Tai suo, koker spanielis :)
Anonimas
5635
Ir aš čia tokio, kad piešia? Nėra esmės. Kad darytų ką nors kaip sakė ' ' as ' ' ar ' ' - ' ' tai Demotyvacija būtų prikolinga. O dabar? Miela, o žodžiai ne į temą.
Antanas23
5635
krc nesamone...
Anonimas
5635
žinau , valgo kotukus
Anonimas
5635
masturbuojasi gal? :O
Anonimas
5635
Dulkina langa?
Anonimas
5635
Dulkina langą?
Anonimas
5635
tai turbut Kimarina :D
|

