Sviestas yra sviestas, bet tepus riebalų mišinys nėra sviestas, kaip ir optimos linijos "vandens skonio gėrimas" nėra vanduo.
Ar žinojai, - kad šiais laikais jo ten mažai?
Spameris
5521
sima48
5521
mmm ... batonas ...
Anonimas
5521
#6 Taikliai :]
Anonimas
5521
#5 Im Always Here :)
Krakmolo_vaikas
5521
Ar kada teko valgyti CENTO "batono"? Pagal skoni mano manymu ji gamina taip: suslapina vandeny tualetini popieriu ir iskepa...
Anonimas
5522
Jey, Captain Obvious saves the day again!
Anonimas
5522
#2 Im here young one ;)... Esmė yra tame, kad šiais laikais tame pačiame batone yra daugiau chemijos (visokių E ir pnš.), negu natūralių medžiagų :D
Anonimas
5522
is konservantu ;D #1
wtf.
5522
Captain Obvious, where are you?
AFGISAS
5522
Pagal tave batonas gaminamas tiesiog is "batono" ?
|

