Ar žinojai, - kad šiais laikais jo ten mažai?

2011.05.13 Juge
  • 212
10
batonas






Spameris 5521    
Sviestas yra sviestas, bet tepus riebalų mišinys nėra sviestas, kaip ir optimos linijos "vandens skonio gėrimas" nėra vanduo.
sima48 5521    
mmm ... batonas ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
#6 Taikliai :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5521    
#5 Im Always Here :)
Krakmolo_vaikas 5521    
Ar kada teko valgyti CENTO "batono"? Pagal skoni mano manymu ji gamina taip: suslapina vandeny tualetini popieriu ir iskepa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
Jey, Captain Obvious saves the day again!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
#2 Im here young one ;)... Esmė yra tame, kad šiais laikais tame pačiame batone yra daugiau chemijos (visokių E ir pnš.), negu natūralių medžiagų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
is konservantu ;D #1
wtf. 5522    
Captain Obvious, where are you?
Nuotraukos nėra
AFGISAS 5522    
Pagal tave batonas gaminamas tiesiog is "batono" ?
Grįžti į viršų