Ar žinojai, - kad šiais laikais jo ten mažai?

2011.05.13 Juge
  • 212
10
batonas






Spameris 5522    
Sviestas yra sviestas, bet tepus riebalų mišinys nėra sviestas, kaip ir optimos linijos "vandens skonio gėrimas" nėra vanduo.
sima48 5522    
mmm ... batonas ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
#6 Taikliai :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
#5 Im Always Here :)
Krakmolo_vaikas 5522    
Ar kada teko valgyti CENTO "batono"? Pagal skoni mano manymu ji gamina taip: suslapina vandeny tualetini popieriu ir iskepa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
Jey, Captain Obvious saves the day again!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
#2 Im here young one ;)... Esmė yra tame, kad šiais laikais tame pačiame batone yra daugiau chemijos (visokių E ir pnš.), negu natūralių medžiagų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
is konservantu ;D #1
wtf. 5523    
Captain Obvious, where are you?
Nuotraukos nėra
AFGISAS 5523    
Pagal tave batonas gaminamas tiesiog is "batono" ?
Grįžti į viršų