Ar žinojai, - kad šiais laikais jo ten mažai?

2011.05.13 Juge
  • 212
10
batonas






Spameris 5520    
Sviestas yra sviestas, bet tepus riebalų mišinys nėra sviestas, kaip ir optimos linijos "vandens skonio gėrimas" nėra vanduo.
sima48 5520    
mmm ... batonas ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
#6 Taikliai :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
#5 Im Always Here :)
Krakmolo_vaikas 5520    
Ar kada teko valgyti CENTO "batono"? Pagal skoni mano manymu ji gamina taip: suslapina vandeny tualetini popieriu ir iskepa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
Jey, Captain Obvious saves the day again!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
#2 Im here young one ;)... Esmė yra tame, kad šiais laikais tame pačiame batone yra daugiau chemijos (visokių E ir pnš.), negu natūralių medžiagų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
is konservantu ;D #1
wtf. 5521    
Captain Obvious, where are you?
Nuotraukos nėra
AFGISAS 5521    
Pagal tave batonas gaminamas tiesiog is "batono" ?
Grįžti į viršų