Architektai - irgi turi humoro jausmą

2009.11.10 Darkless
  • 323
25
architektai,humoro,jausmas,juodas,humoras,penis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
photoshopas irgi gerai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
man patiko ;)
Nuotraukos nėra
mirab 5807    

Architects - also have a sense of humour
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Prikoliukass xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
#19 #19 Misteri, o tu nesi? Gal ir pats būtumei įžvalgesnis.. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
čia tikrai Londonas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
#17 koks protingas. Gal kartais 10 klasiu busi pabaiges?
Marko 5873    
#17
Per giliai kapstai ;)
sch 5887    
'irgi turi humoro jausma' tas pasakymas isvis neitema tai kas jie kad neturetu humoro jausmo?visi turi humoro jausma tiek santechnikai tiek elektrikai.cia labiau butu tike 'jie turi gera humoro jausma'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Oho :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
Pegaso o tao londone masinos kuria juosta vaziuoja? :D Man regis kad ta pacia kaip ir airijoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
bybiai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5999    
photoshopinta cia :) gi paziurekit forma visiskai kita is tikro ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6011    
Ne Londone, paziurek kurioj juostoj autobusas vaziuoja. Anglijoj priesingas eismas. Fail
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6015    
XD ziauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6020    
sake uzdare ta tilta kol pataisys sita tipo vaikam trauma xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6034    
Prikolas tai nesveikas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6041    
Čia tas tiltas Londone, prie BIG BEN'o. Apačioj matos tas tiltas www.lse.ac.uk/collections/philosophyLogicAndScientificMethod/london.JPG
Nuotraukos nėra
Anonimas 6043    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6049    
Is pradziu gavosi netycia, o paskui tiltas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6050    
geras šitas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6058    
cia gerulis :D
nobody 6070    
o aš manau kad tipo "netyčia" :P
pawelek 6071    
manau netycia cia gavos:))
Grįžti į viršų