Architektai - irgi turi humoro jausmą

2009.11.10 Darkless
  • 323
25
architektai,humoro,jausmas,juodas,humoras,penis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
photoshopas irgi gerai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
man patiko ;)
Nuotraukos nėra
mirab 5806    

Architects - also have a sense of humour
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Prikoliukass xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
#19 #19 Misteri, o tu nesi? Gal ir pats būtumei įžvalgesnis.. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
čia tikrai Londonas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
#17 koks protingas. Gal kartais 10 klasiu busi pabaiges?
Marko 5872    
#17
Per giliai kapstai ;)
sch 5886    
'irgi turi humoro jausma' tas pasakymas isvis neitema tai kas jie kad neturetu humoro jausmo?visi turi humoro jausma tiek santechnikai tiek elektrikai.cia labiau butu tike 'jie turi gera humoro jausma'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Oho :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
Pegaso o tao londone masinos kuria juosta vaziuoja? :D Man regis kad ta pacia kaip ir airijoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5997    
bybiai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
photoshopinta cia :) gi paziurekit forma visiskai kita is tikro ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6010    
Ne Londone, paziurek kurioj juostoj autobusas vaziuoja. Anglijoj priesingas eismas. Fail
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6014    
XD ziauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6019    
sake uzdare ta tilta kol pataisys sita tipo vaikam trauma xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6033    
Prikolas tai nesveikas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6040    
Čia tas tiltas Londone, prie BIG BEN'o. Apačioj matos tas tiltas www.lse.ac.uk/collections/philosophyLogicAndScientificMethod/london.JPG
Nuotraukos nėra
Anonimas 6042    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6048    
Is pradziu gavosi netycia, o paskui tiltas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6049    
geras šitas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6057    
cia gerulis :D
nobody 6069    
o aš manau kad tipo "netyčia" :P
pawelek 6070    
manau netycia cia gavos:))
Grįžti į viršų