Architektai - irgi turi humoro jausmą

2009.11.10 Darkless
  • 323
25
architektai,humoro,jausmas,juodas,humoras,penis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
photoshopas irgi gerai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
man patiko ;)
Nuotraukos nėra
mirab 5809    

Architects - also have a sense of humour
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Prikoliukass xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#19 #19 Misteri, o tu nesi? Gal ir pats būtumei įžvalgesnis.. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
čia tikrai Londonas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
#17 koks protingas. Gal kartais 10 klasiu busi pabaiges?
Marko 5876    
#17
Per giliai kapstai ;)
sch 5890    
'irgi turi humoro jausma' tas pasakymas isvis neitema tai kas jie kad neturetu humoro jausmo?visi turi humoro jausma tiek santechnikai tiek elektrikai.cia labiau butu tike 'jie turi gera humoro jausma'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Oho :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
Pegaso o tao londone masinos kuria juosta vaziuoja? :D Man regis kad ta pacia kaip ir airijoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6000    
bybiai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6002    
photoshopinta cia :) gi paziurekit forma visiskai kita is tikro ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6013    
Ne Londone, paziurek kurioj juostoj autobusas vaziuoja. Anglijoj priesingas eismas. Fail
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6017    
XD ziauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6022    
sake uzdare ta tilta kol pataisys sita tipo vaikam trauma xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6036    
Prikolas tai nesveikas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6044    
Čia tas tiltas Londone, prie BIG BEN'o. Apačioj matos tas tiltas www.lse.ac.uk/collections/philosophyLogicAndScientificMethod/london.JPG
Nuotraukos nėra
Anonimas 6046    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6052    
Is pradziu gavosi netycia, o paskui tiltas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6053    
geras šitas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6060    
cia gerulis :D
nobody 6073    
o aš manau kad tipo "netyčia" :P
pawelek 6073    
manau netycia cia gavos:))
Grįžti į viršų