Aš esu tikras fanas - Anūkai didžiuosis

2011.08.30 BlooD
  • 133
23
Aš esu tikras fanas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4883    
#22 :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5027    
#20 Supratai ka parasei? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5168    
#20 GAL SKAITYK KĄ RAŠAI ,NES RAŠAI NESAMONES.
PonasVladas 5243    
Zmogu is kaimo isvesti galima. Bet zmogaus is kaimo ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
kai paskaitau jusu komantarus mirti norisi cia rimtai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
Jei neduotu kamuoliu - pavogtu.
Duoda nemokamai kamuoly - 10 paasiema..
Leezash 5413    
Matote, ne kubilius yra blogas... Muahahahaha....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
#10 sakyciau, kad esi urodas, bet sitoj situacijoj taip ir reikejo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
#13 stovejau eileje, gavau kamuoli ir tik 1, nes daugiau nereikejo, nors ir buvo galima pasiimti daugiau. ir manau kad as viena tokia, todel nereikia stumt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
O jau antra demotyvacija su ta pačia mintimi.

Tai bl reikėjo atimti iš tų gobšuolių ir vagių ir dar į snukį užvožt už tokius bajerius.

O kiek iš foto matau, tai ten balionkė, o ne kamuolys, kuris maksimoje vasarą nė 10 lt nekainuoja. Geriau jau nepagailėt pinigų ir nusipirkt tikrą spaldingą.
Nuotraukos nėra
SlimShady 5413    
ne nu bl visi kas negavo kamuolio raso oi bl stovejau eilei negavau kamuolio bet butumet gave galimybe gauti butumet eme kiek tik tilptu i rankas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
Nuo sovietų sąjungos užsilikusi "mada"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
Tai tik patvirtino, kad pas visus lietuvius (na gerai, daugumą) yra vienodi įpročiai - imti jei tik įmanoma ir prigriebti kuo daugiau sau. Tai reiškia, kad tie kurie rėkia, kad valdžia ir dauguma aplinkinių yra vagys, o jis tarsi "šventas", geriau tegul patyli, nes labai didelė tikimybė, kad jei turėtų galimybę, jis ir vogtų, galbūt netgi daugiau už tuos, kuriuos jis vadina vagim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
vakar einanm i hata su draugeliu ziurim du gribai eina ir nesas po 3 kamuolius , pi som i liustra ir atememtous kamuolius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
ir ka jie su tais kamuoliais darys? Zais krepsini masiskai? Nejuokaukit :D Vien del kad nemokamai kazka gaus subego visi. Ubagu tauta -.-
Drambliukas 5414    
Krc galejo isvis ties isejimais apsauga sotvet ir neisleist zmoniu katie turi daugiau nei 1 kamuoli... Paimtu is ju tuos kamuolius ir duotu negavusiem...
Nuotraukos nėra
MAtas.leo 5414    
e,tu,ko cia stumi ant visu.kaimieciai,psekai[lenkai]ir politikai tokie,,nu gerai,gal dar tie,kur tu sakai,gobsuoliai ubagai,bet ne kiti zmones.NEBUKIT JUS TOKIE UZSISIKE ANT LIETUVOS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Ir buvo 4 zmoniu grupele nesasi 7-10 kamuolius, ir paprasem vieno, nes nespejom kamuolio pasiimt ten, tai vos ne n... pasiunte ir pagreitino zingsni... Suprasciau dar jauni zmones butu, o ten 2 suagusios moteris ir vyras su vaiku.. Nu p... Lietuva jau tokia pasidare... Visiem tik, kad prisivogt, o ant politiku dar stumia... Matot, urodai lietuviai, suvaziave is kaimu ir t.t. kokie jus esat ? Atsirado proga kazka gaut nemokamai, tai naudojasi proga ir ima zymiai daugiau negu galima.... Irodet tikra lietuviskuma...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
ubagai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
Vistiek prie isejimo paliko po 1 kamuoli ir dave kas neturi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
nu nx, kamuolius dalino o manes nebuwo ;D ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
mr. obvious ?
Nuotraukos nėra
lililol 5414    
Žiauru, ten žmonės po dešimt tų kamuolių prisiėme, į vežimėlių apačias prisisėjo, kai nesveiki.. Aš vieną pasiėmiau ir viskas. Kam ten giminėm nešti nesuprantu..
Grįžti į viršų