Tikrai tikrai ne, nera del ko
Aš ginčiau, - O TU?
Anonimas
4647
Anonimas
4982
99.5% tų gynėjų spruktų radę pirmą progą :D drąsuoliai apsišikę :D
Anonimas
5210
Neginciau
Anonimas
5225
neginciau. ne mesa esu.
Spartasaurus
5325
ka cia ginti ? Vilnius lenku, kiti miestai rusu ir gudu. Kaunas vienintele iseitis
Anonimas
5398
neginciau ir as ,, jau pabeges ;]
Vilius_4_eminem
5506
#307 Tai bėk iš čia ir nesiskųsk.
Anonimas
5506
neginciau ne uz ka. sermata man cia gyvent..
Anonimas
5518
#279 teisingai.
Anonimas
5536
#302 Tie kurie gins tavo manymu yra durniai?Manau durniai yra tie kurie sedi pasislepe.
Anonimas
5593
Ne
Anonimas
5634
ginti reikia blt ne kubiliu ar valdžia ginti reikia save laisva lietuva tėvyne aj krw pasol nx
Anonimas
5634
Bus durniu kurie ir be manes apgins :)
Anonimas
5634
Nx gint gi Europos sajunga yra ir nato ?
Anonimas
5635
#271 nevienam tam rusuj pasakes esu.
Anonimas
5635
as ne ginciau o apsikciau...
Anonimas
5635
ne
Anonimas
5635
tikrj ne
Anonimas
5635
neginciau
Anonimas
5635
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Anonimas
5635
tevyne gynciau o seima susprogdinciau :D
Anonimas
5635
#281 Tie isrinkitieji zada kazka geriau padaryt bet kaip buvo taip ir liko... Manau cia reiketu dar vienos okupacijos ir viska pradet nuo pradziu, o ar as ginciau tikrai ne, bent ne dabar.
Anonimas
5635
butu ka ten ginti
Anonimas
5635
O AS APMYSCIAU IR PADEGCIAU...
Anonimas
5635
neginciau bet varyciau pries rusus del nuotykiu. :P
Anonimas
5636
Taip
Anonimas
5636
Ginčiau. : D
Anonimas
5636
#281 Tai kad nėra ką rinkti sueina visi kažkokie, kurie tik i save žiūri tai kokia prasmė balsuot
Anonimas
5637
eikit nachuj tikrai ne !
Anonimas
5637
Ne
Anonimas
5637
Zinokit neginciau
Anonimas
5637
#280 Jai visi butum kaip tu, Lietuvos jau nebebutu 1400~ amziais
Anonimas
5637
Ginciau.;D
Anonimas
5637
#280 politikas
RenameLT
5637
Žinoma, kad ginčiau. Juk tai šalis, kurioje augau ir be kurios neįsivaizduočiau savo gyvenimo.
Anonimas
5637
"AS NEGINCIAU" nu ir neginkit lekit i anglijas visokias dirbkit gryzkit pasimaivysit kad tipo alia daug uzdirbat ir vel ten leksit ir arsit. Valdzia nera Valstybe. Valstybe esam mes. Jeigu tokia Valdzia issirenkam, tai cia musu kalte, o ne ju, visada kaltiname kitus, o ne save. Kiek i rinkimus ateinam? Kas antras beveik :). As asmeniskai stociau gint, mano proseneliai, seneliai gyne, as ir ginsiu.
Anonimas
5637
jus visi ginejai ir busit tik ubagai, as neginciau as eiciau vogti, daug naudingiau :D
Anonimas
5637
dar ir kaip!
relogin
5638
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/pankas-genijus-1320840.html
relogin
5638
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/pankas-genijus-1320840.html
Anonimas
5638
Ginčiau : )
Anonimas
5638
Ginciau!
Anonimas
5638
ginčiau
Anonimas
5638
ginciau
Anonimas
5638
#266 sakai pakeisi ;D ateisi sakikim i ta seima pajausi pinigus ir viskas
Anonimas
5638
#265 eik pasakyk tiem rusam i akis tai ka tu cia sakai ir pazesim kox tada kietas busi ralybei .
Anonimas
5638
#261 Atsirado ginejas , per laida visi gali pasakyt ginciau , ginciau . jei butu karas neigintum neika , bijotum i gatve iseit , sedetum rusi ir agurkus jestum . O pvz as tikrai neginciau , galetu nors ir db pvz ant seimo uzmest kokia bombike , Gal Lietuvai bus lengviau.
Anonimas
5638
#263 visi normalus cia tik tu nieko vertas
Anonimas
5638
ble cia tokiu padarsastu7 yra kurie yra savanaudziai "as neginciau" ble o nu krc ,kad kiti mirsta jums pohuj o jai butu koks jusu artimasis kokia nors antroji puse BLE JUS KITAIP UZGIEDOTUMET!
Anonimas
5638
#266 PRITARIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|

