Man deguoni atveze.. :D
Aš į garažą biški
Anonimas
5351
Anonimas
5354
nsmn cia
Anonimas
5354
Čia geras :D www.easyworkhome.com/?u=ernis1554
Anonimas
5356
arkly pardaves byrka vagos neisarsi :(
Anonimas
5358
#12 krc, cia ironija buvo, jei nesupratai....
Anonimas
5358
#1 kaip gali buti "geras" jei nieko nesupratai..o beto kas bus toliau ? Tas keturakis ? Hmm Rudokas jau buvo...
Drug.
5358
Kostia, namo !
Anonimas
5358
Arklį pardavęs birką vargos neišarsi. : DD
Anonimas
5358
Sakyk ką nori bet ne demo
Anonimas
5358
nesveikai gerai vaidina jis :D
Anonimas
5358
durniai jus:D moteris ziurekit.
Anonimas
5358
blt cia tipo kazkas juokingo turi buti? tipo jei gal ir man demotyvacija padaryt su sakiniu as biski namo ? ir tipo irgi kazkas zjbs bus?
Anonimas
5358
Serialu aukos
Reinass
5358
Cia vienam linges keiciau, kapota perdaziau.
Anonimas
5358
#1 kaip tu gali juoktis kai bairio nesupratai?
Anonimas
5358
Ką čia aiškint? Į garažą varau du po šimtą įkalt, ne mašinų tvarkyt. :D
Anonimas
5359
geras :D o rimciau gal kasnors paaiskins?
|

