Man deguoni atveze.. :D
Aš į garažą biški
Anonimas
5347
Anonimas
5350
nsmn cia
Anonimas
5350
Čia geras :D www.easyworkhome.com/?u=ernis1554
Anonimas
5352
arkly pardaves byrka vagos neisarsi :(
Anonimas
5354
#12 krc, cia ironija buvo, jei nesupratai....
Anonimas
5354
#1 kaip gali buti "geras" jei nieko nesupratai..o beto kas bus toliau ? Tas keturakis ? Hmm Rudokas jau buvo...
Drug.
5354
Kostia, namo !
Anonimas
5354
Arklį pardavęs birką vargos neišarsi. : DD
Anonimas
5354
Sakyk ką nori bet ne demo
Anonimas
5354
nesveikai gerai vaidina jis :D
Anonimas
5354
durniai jus:D moteris ziurekit.
Anonimas
5354
blt cia tipo kazkas juokingo turi buti? tipo jei gal ir man demotyvacija padaryt su sakiniu as biski namo ? ir tipo irgi kazkas zjbs bus?
Anonimas
5354
Serialu aukos
Reinass
5354
Cia vienam linges keiciau, kapota perdaziau.
Anonimas
5354
#1 kaip tu gali juoktis kai bairio nesupratai?
Anonimas
5355
Ką čia aiškint? Į garažą varau du po šimtą įkalt, ne mašinų tvarkyt. :D
Anonimas
5355
geras :D o rimciau gal kasnors paaiskins?
|

