Aš į garažą biški

2011.10.27 As.
  • 362
18
Aš į garažą biški







Nuotraukos nėra
Anonimas 5350    
Man deguoni atveze.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5354    
nsmn cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5354    
As. 5355    
nepatinka demotyvacija , nežiūrėkit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
arkly pardaves byrka vagos neisarsi :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
#12 krc, cia ironija buvo, jei nesupratai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
#1 kaip gali buti "geras" jei nieko nesupratai..o beto kas bus toliau ? Tas keturakis ? Hmm Rudokas jau buvo...
Drug. 5358    
Kostia, namo !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
Arklį pardavęs birką vargos neišarsi. : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
Sakyk ką nori bet ne demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
nesveikai gerai vaidina jis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
durniai jus:D moteris ziurekit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
blt cia tipo kazkas juokingo turi buti? tipo jei gal ir man demotyvacija padaryt su sakiniu as biski namo ? ir tipo irgi kazkas zjbs bus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
Serialu aukos
Reinass 5358    
Cia vienam linges keiciau, kapota perdaziau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
#1 kaip tu gali juoktis kai bairio nesupratai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
Ką čia aiškint? Į garažą varau du po šimtą įkalt, ne mašinų tvarkyt. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
geras :D o rimciau gal kasnors paaiskins?
Grįžti į viršų