kai kurie nesuprato esmes
Aš kitoks - Bet ar tai reiškia, kad blogesnis?
Anonimas
4816
Anonimas
5498
Skanesnis ,bet tikras kiausinis juk tikrai geresnis uz sokoladine/plastikine imitacija .
Anonimas
5539
reiskia kad skanesnis :)
Anonimas
5679
#19 agreed
Anonimas
5682
Pridesiu prie sitos demo ::: """as kitoks - bet ar tai reiskia kad GERESNIS"".. Kai kurie valkatos pamate kokie jie kitoki ir isskirtinei, perdaug ""jauciasi atsigave ir kitokie nei paprasti zmones""
Anonimas
5682
gera demo ;)
Anonimas
5682
Paprastas kiaušinis skaniau :) Be to kinderis daugiau kainuoja ir sveria mažiau :P
gretagreat28
5682
ypatingas (mm)
Anonimas
5683
Jeigu tu kitoks tai dar nereiskia,kad tu geresnis ;)
Anonimas
5683
#12 ir #14 :D
Dyann
5683
#12 :D
Anonimas
5683
#11 ;D
Anonimas
5683
#9 :D
Anonimas
5683
SUJESCIAU NEKRAMTES
Anonimas
5683
#5 uzuojauta tavo seimai...
Anonimas
5683
Jis kietekas kur madas diktuoja. :D
Anonimas
5683
#5 pritariu ; DDD
Ex02r
5683
#2 tai pas ja ten ta viena blakstiena truputeli per tanki ir trumpa, nemanai sherlokai?
Anonimas
5683
Eilini karta komentarai nuzude :D
Anonimas
5683
tas sokoladinis butu pats skaniausias draugas.. (mm)
Anonimas
5683
Jei mano draugas butu sokoladinis kinder kiausinis, tai as vistiek su juo draugauciau .
DaNiela
5683
ten blakstienos ,little genius
Ex02r
5683
OMG keturi antakiai pas viena kiaušą xD Tikrai jis/ji kitokia
|

