Kartais geriau padaryti išvadas.
Aš nebepykstu, - tiesiog padariau išvadas...
Anonimas
5770
Anonimas
5770
Kartais geriau padaryti išvadas.
Anonimas
5770
Aš nebepykstu, tiesiog einu RaaBaaarbarųųų!
Anonimas
5771
ooh.. tikra tiesa.
Anonimas
5771
Niekada nereiktu kaltini tik kitu, bet pasistengt izvelgt ir savos kaltes. Net neabejoju, kad daugumai pyktis ant kitu zmoniu gerokai sumazetu..
Anonimas
5771
Labai taikli mintis!
Anonimas
5771
Patinka. ; D
Anonimas
5773
patinka patinka patinka :)
Anonimas
5773
one of the best...
Anonimas
5773
Užskaitau.
Anonimas
5773
:)
Anonimas
5773
#11 tikrai, pagarba
Anonimas
5773
visi pydarai.
Anonimas
5773
true
Anonimas
5773
loxai visi
Anonimas
5773
pagarba demotyvatoriui
Anonimas
5773
Daznai taip buna gyvenime, kai zmogu pamatai is blogosios puses... Gera fraze ;)
Anonimas
5773
raaaaaaaBARBARAI!
Anonimas
5773
patinka.
Anonimas
5773
ra.barba.rai.
Anonimas
5773
Gera
Anonimas
5773
geras :)
Pykciurna
5773
užskaitau
Anonimas
5773
:D mieliakas
Montis
5773
o, idomus, su mintim
|

