Aš noriu, - Kad mūsų meilės istorija, bėgiotų po namus.

2012.06.09 igoogle
  • 73
5
Aš noriu,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5103    
Geresnes raiskos foto prireiks laiko... jei pradesi dabar, tai po +-9 menesiu turesi ka fotkinti, bet analogiskaj foto dar reiks palaukti metelius. tai pradejus dabar, reiks pora metu palaukti ir turesi daug geros raiskos foto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
kam tas kablelis for istorija a?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
Bullshit..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
#1 Derėtų pažvelgti per langą.[t.y. ne feisbuko langą]
ronin 5127    
aš noriu geresnės raiškos foto... :(
Grįžti į viršų